Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 26.06.2016 18:47

Brodski tenisači u kolicima na međunarodnom turniru "SIRIUS OPEN" u Zagrebu

Željko Kladarić osvojio 12 bodova na rejting listi.

SLAVONSKI BROD- U Zagrebu je na teniskim terenima nacionalnog teniskog centra na Velesajmu, održan međunarodni turnir tenisača u kolicima "SIRIUS OPEN" na kojem je sudjelovalo preko 30 igrača i igračica iz cijele Europe.

Na turniru su sudjelovala i tri igrača iz Slavonskog Broda Željko Kladarić, Mario Sosnik i Miroslav Relić. Najbolji rezultat je ostvario igrač TKI"KLASIJE" Željko Kladarić koji je osvojio prvo mjesto u utješnoj skupini i osvojio 12 bodova na rejting listi.

Pobjednik turnira je Nijemac Stefen Somerfeld koji je je pobijedio Josepha Rieglera sa 2-1 u setovima, dok je kod žena najbolja bila Austrijanka , Margit Fink koja je pobjedila Šveđanku Rebecu Bellander sa 2-0 u setovima.