Stolnotenisači STK Obrtničke škole - Brod u velikom su stilu završili ovogodišnje prvenstvo
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 17.04.2017 15:00

Odigrano je i posljednje kolo 1. HL - istok.

SLAVONSKI BROD- Na Veliku subotu odigrano je i posljednje kolo 1. HL - istok. Gostujućom 4:1 pobjedom kod trećeplasirane Požege, stolnotenisači STK Obrtničke škole - Brod u velikom su stilu završili ovogodišnje prvenstvo. Osvojeno je 1. mjesto bez poraza, sa 16 pobjeda u 16 utakmica i uz impozantnu meč razliku od 64:11 čime je, nakon 18 godina, naš klub ostvario plasman u najviši državni rang - HEP Superligu. Uz malonogometaše, STK OŠB će biti jedini klub iz Brodsko-posavske županije koji će se slijedeće sezone natjecati u najvišem rangu. Tako će brojni ljubitelji stolnog tenisa u Slavonskom Brodu i okolici slijedeće sezone moći uživati u majstorijama najboljih hrvatskih igrača i reprezentativaca. Čestitke ekipi koju je predvodio sjajni i jedini neporaženi igrač lige Matej Mamut s omjerom od 22/0, a kojeg su odlično nadopunjavali Marko Majstorovic, Damir Bogdanović i Antonio Gavran uz trenera Predraga Latinovića.