Uvjerljiva pobjeda Marsonije nad Đakovom
OBJAVLJENO: 22.05.2021 21:19

Marsa proigrala zadnje dvije utakmice i nada se kiksu vodećih.

U 30. kolu 3. HNL istok, danas je na Stadionu uz Savu NK Marsonia izvojevao uvjerljivu pobjedu nad HNK Đakovo Croatia od 4:1.

Do 17. minute gledali smo mirnu utakmicu kada je Božić ubacio u šesnaesterac, a kapetan Čanić primio loptu i iz blizine ju zakucao u mrežu za vodstvo domaćih od 1:0. No, gosti uzvraćaju iz prve sljedeće akcije, samo dvije minute kasnije ,te poravnavaju rezultat preko Pedića. Diže se ritam utakmice, bilježimo šanse Bačića, Jašarevića i Božića, no najbolju prigodu za gol imaju gosti, ali Krijan odlično brani dva udarca u jednoj akciji te rezultat ostaje isti. Dvije minute prije kraja prvog dijela, Brođani dolaze ponovno u vodstvo, precizan je Mihić na asistenciju Benića.

U drugom poluvremenu, Marsa nastavlja u istom ritmu te u 54. minuti. Jašarević prima loptu od Bundavice, prodire s lijeve strane, dodaje Bačiću koji upošljava Mihića za treći pogodak domaćih. Deset minuta poslije, Jašarević asistira Mišiću za konačnih 4:1 i opet se potvrđuje činjenica, bez obzira na brzi primljeni gol danas, da Marsa ovog proljeća kad povede, u pravilu postigne još dva, tri gola i uspješno privede kraju utakmicu.

Asistent danas, ali i trostruki strijelac u prošloj utakmici, Mario Bačić komentirao je s par riječi današnji susret te najavio finale Kupa protiv Oriolika – Opet smo danas pokazali da zaslužujemo biti na vrhu i ne znam što nam se desilo tih pet, šest kola koje smo kiksali. Vratili smo se, ali iskreno, ne znam hoće li biti kasno ili neće. Pobijedili smo u Našicama u gostima i danas kod kuće s tri razlike. Pokušat ćemo sve pobijediti i nadati se kiksu vodećih. U srijedu idemo u Oriovac, osvojiti Kupa. To nam je primarni cilj kada smo već zakomplicirali stvari u prvenstvu – kazao je Bačić.