Prvi poraz Marse u nastavku sezone
OBJAVLJENO: 27.03.2021 18:47

Utakmica u Vukovaru izgubljena u posljednjim minutama.

Nakon dvije neodlučne utakmice protiv Slavonije i Kutjeva, NK Marsonia je gostovao u Vukovaru kod HNK Vukovar 1991 i doživio prvi poraz u nastavku sezone u 3. HNL istok minimalnom razlikom od 1:0.

Treća utakmica u sedam dana nije bila sretna, a ni spretna za Brođane. U prvom poluvremenu gledali smo susret bez prilika, igralo se tvrdo i bez igre i s jedne i druge strane. Prvih dvadesetak minuta drugog dijela, domaći su stisnuli goste i imali inicijativu. Nakon toga Marsa uspijeva izaći iz svojeg kaznenog prostora i počinje i igrati, ali bez prave završnice. U posljednjim minutama susreta, Vukovar postiže jedini zgoditak na utakmici iz kaznenog udarca za konačnih 1:0.

Nakon Vukovara i tri utakmice u sedam dana, NK Marsonia igra sljedeći susret 3. 4. 2021. protiv Vihora kod kuće, na Stadionu uz Savu.