Prelijepa futsal atmosfera i raspjevani BBB-i, sinoć u SD "Vijuš"
OBJAVLJENO: 18.11.2021 09:58

Futsal Dinamo zasluženo pobijedio MNK Brod 035.

SLAVONSKI BROD- Sinoć su, u Sportskoj dvorani „Vijuš“, MNK Brod 035 i Futsal Dinamo odigrali susret osmine finala Kupa Hrvatske u malom nogometu u kojem su gosti uvjerljivo trijumfirali rezultatom 1:7.

Sinoćnjim susretom, pred raspjevanim Bad Blue Boysima s jedne strane i lijepo ispunjenom tribinom s druge strane, dašak prvoligaške malonogometne atmosfere ponovno se osjetio u Slavonskom Brodu iako je izostala rezultatska neizvjesnost. Ove godine oslabljeni Brođani, bez svoja četiri udarna igrača, uz neke mlade igrače koji su na početku bili impresionirani atmosferom u dvorani, nisu mogli parirati odličnoj ekipi Futsal Dinama. No, treba reći da je i trener gostiju upozorio svoje igrače da ne smiju podcijeniti Brod 035 tako da su oni to ozbiljno shvatili i bili sto posto u igri te vrlo brzo odveli susret na svoj kolosijek.

Već u drugoj minuti, za goste pogađa dva puta Mudronja, a tri minute poslije i Grbeša za visokih 0:3. Do kraja prvog dijela Mudronja postiže i svoj treći zgoditak za rezultat 0:4 kojim se odlazi na odmor. Iako Čarlijevi dečki početkom drugog dijela pružaju bolji otpor gostima, ovi ponovno u samo tri minute postižu još dva zgoditka preko Badrova i četverostrukog strijelca Mudronje. Do kraja susreta, vidjeli smo još dva pogotka, počasni domaćih, djelo Ćubela te zgoditak Mužara za konačnih 1:7.

Jedan od mlađih igrača MNK Brod 035, ali i onaj koji će s godinama činiti okosnicu kluba, reprezentativac U19, Domagoj Đurković, podijelio je s nama dojmove o susretu, ali i o prekrasnoj atmosferi u dvorani, kazavši – Danas jednostavno nije išlo. Trudili smo se i ja i ekipa, ali Dinamo je ušao savršeno u utakmicu, nisu nas ni malo podcijenili i iako su im nedostajala tri reprezentativca, odigrali su mušku utakmicu protiv nas te zasluženo pobijedili. Ovo predobro navijanje BBB-a nas je prvih deset minuta malo zaljuljalo, nismo baš bili pravi što se odrazilo i na rezultat. Primili smo četiri jeftina gola na naše greške. Poslije smo se smirili, bilo je bolje, ali smo, na kraju, izgubili od ipak bolje ekipe – kazao je Đurković.