Poraz Marse protiv Valpova
OBJAVLJENO: 06.06.2021 20:55

Trener Ostojić ponovno pružio priliku i mladima.

U predzadnjem kolu 3.HNL istok NK Marsonia gostovao je kod NK Valpovka i doživio poraz rezultatom 2:1.

Utakmica je počela dobro za Brođane koji su poveli u 23. minuti golom Mihića na asistenciju Bundavice. U 63. minuti pri jednoj kontri, Jašarević ruši domaćeg igrača, sudac svira kazneni udarac i šalje Jašarevića sa terena pokazavši mu crveni karton. Valpovčani poravnavaju rezultat na 1:1, precizan s bijele točke je Stanić dok drugi Stanić pogađa u 86. minuti za konačnih 2:1 i pobjedu domaćih.

Treba reći da su Brođani opet igrali s kombiniranim sastavom, što zbog kartona, što zbog ozljeda. Bez par starijih (Sivrića, Mišić), ali uz stožerne igrače poput Baleta, Čanića, Dine, Mirkovića koji su davali štih godinama ovoj Marsi ma što netko o tome mislio, protiv Valpovčana nije išlo do kraja.

No kraj je prvenstva i treba dati i mlađima priliku, a na tom tragu je i trener Braslav Ostojić  - Kad smo već ispali iz svih kombinacija za vodeću poziciju, uz nešto povreda bio je red pružiti šansu našim juniorima i kadetu. Već neko duže vrijeme neki od njih treniraju s nama. Žao mi je što nema Stojanovića koji bi već dvije, tri utakmice igrao od početka, ali nadam se da će se oporaviti pa da bar zadnje kolo odigra – rekao je Ostojić.

Danas je Slavonac iz Bukovlja  protiv Belišća odigrao neodlučno dok je Vukovar bio uspješan protiv Čepina tako da se vodeći dvojac izjednačio po bodovima.