Podjela bodova na gostovanju Marsonije kod Sloge u Novoj Gradiški
OBJAVLJENO: 07.11.2020 16:15

Pet bodova viška ispred drugoplasiranog Belišća.

Danas je NK Marsonia gostovao u Novoj Gradiški kod NK Sloge u 15. kolu 3. HNL istok i odigrao neodlučeno 1:1.

Prvo poluvrijeme nije bilo dobro za igrače Marsonije i u svlačionicu su otišli s golom zaostatka. Pogodak za Slogu  postigao je Marijanović iz kaznenog udarca u 44. minuti.

Brođani poravnavaju rezultat preko Balentovića u 55. minuti za konačan rezultat od 1:1. Na naplatu polako dolaze ubitačan ritam srijeda-subota koji su dečki igrali te ozljede bitnih igrača.

Da neće biti lagano u Novoj Gradiški, bez obzira na trenutnu poziciju Sloge na tablici, rekao je u najavi utakmice trener Marse, Braslav Ostojić koji je danas bio odsutan te dodao - Nema lagane utakmice, nikoga se u ovoj ligi ne smije podcijeniti. Na papiru imamo lijepu prednost, ali ona se brzo istopi. Imamo nekih kadrovskih  problema, nema Mirkovića, Jašarevića, Sivrića i nadam se da će se netko od njih oporaviti do tada. Ako se ne oporave, svi drugi su isto igrači Marsonije i nadam se da će dati svoj obol. Moramo skupiti glave i odraditi ova preostala četiri kola najbolje što možemo – kazao je Ostojić.

Marsa nakon odigranog 15. kola ima pet bodova više (36) od momentalno drugoplasiranog kluba iz Belišća (31) koji je odradio svoj posao danas pobijedivši Slavoniju iz Požege dok Čepin (29) igra sutra protiv Kutjeva.