Podjela bodova između Marse i Oriolika u županijskom derbiju
OBJAVLJENO: 31.10.2020 16:43

Utakmica puna tempa i s četiri pogotka.

Danas su se na Stadionu uz Savu, u 14. kolu 3. HNL istok, susreli NK Marsonia i gosti, NK Oriolik iz Oriovca. Susret je završio neodlučeno rezultatom 2:2.

Utakmica nije dobro počela za Brođane. Već u prvom napadu, gosti iz Oriovca, postižu pogodak preko Stahovića na asistenciju Đereka. Na drugi gol i izjednačenje čekali smo više od dvadeset minuta. Begić izvodi slobodni udarac, protivnički igrač izbacuje, loptu kupi Jašarević koji ubacuje u šesnaesterac gdje se najbolje snalazi Bungić koji pogađa za 1:1. Pet minuta pred kraj prvog dijela, točnije u 39. minuti, Brođani preokreću rezultat, pogađa Živić na asistenciju Bundavice.

U drugom poluvremenu, u 56. minuti, Oriolik poravnava rezultat preko Batala na konačnih 2:2. Iako Marsonia nije uspjela pobijediti opet treba reći da su nakon primljenog drugog gola, ubacili u višu brzinu, ne predajući se, potjerali goste da se brane i dali sve od sebe da rezultat bude povoljniji za njih. No, ovaj put nije išlo.

Opet smo gledali županijski derbi pun tempa i trke gdje su gosti bili i više nego dostojan protivnik. Uostalom, u najavi utakmice, pomoćni trener, Damir Ruhek nagovijestio je tešku utakmicu, rekavši -  Bit će teška utakmica i da smo kompletni. To su ekipe koje idu na glavu protiv nas. Morat ćemo dati svoj maksimum i onda dobro iskoristiti vrijeme do sljedeće subote da se osvježimo za Gradišku – kazao je Ruhek.