Pobjeda Marse u prijateljskoj utakmici protiv Sloge
OBJAVLJENO: 24.06.2020 21:11

Nakon više od tri mjeseca, Marsa je odigrala domaću utakmicu.

SLAVONSKI BROD- Danas je na Stadionu uz Savu pred 200-njak gledatelja, po vrlo lijepom vremenu, NK Marsonia odigrao prijateljski susret s NK Sloga iz Nove Gradiške.

Dok se čeka izvlačenje parova kvalifikacijskih susreta i konačan rasplet popune 2.HNL, Marsini nogometaši vrijedno treniraju i pripremaju se za najvažnije utakmice godine pa i desetljeća. Tako su danas ugostili NK Sloga u prijateljskom susretu.

Nije to bila utakmica odigrana s punom snagom Prvih pola sata dominirali su gosti no Marsa ipak uspijeva povesti u 24. minuti. Baričević duboko u prostor šalje loptu prema Jašareviću koji s lijeve strane pogađa u suprotni kut. Gosti, pr
ed kraj prvog poluvremena, naplaćuju dobru igru i njihov najbolji igrač na terenu Mihić poravnava rezultat na 1:1.

U jednoj od ljepših Marsinih akcija, Sivrić puca prema golu, lopta se odbija od vratara i u gužvi se najbolje snalazi Mirković te pogađa za 2:1. Isti igrač postiže i treći gol u 89.minuti za Marsu, na dodavanje Bundavice i konačan rezultat utakmice od 3:1.

Utakmicu je na kraju kratko i prokomentirao trener Ostojić, rekavši – Na kraju smo došli do pobjede, ali ekipa Sloge je izgledala vrlo dobro na terenu. Mi smo griješili, ali zbog toga i jesu ove utakmice da se vidi gdje se griješi i da se to ispravi, a da se zadrži sve što je dobro. Što se tiče predstojećih kvalifikacija, bespredmetno je govoriti bilo što kad ne znamo ni kada su ni protiv koga ćemo igrati. – kazao je Ostojić.