Pobjeda Marse na teškom gostovanju u Ivankovu
OBJAVLJENO: 13.09.2020 19:10

Marsa se vraća kući s tri važna boda

U 6. kolu 3.HNL istok, danas su u Ivankovu svoje snage odmjerili domaćin, NK Bedem i NK Marsonia.

Iako je Bedem imao početnu laganu inicijativu, nisu ju uspjeli kapitalizirati pa je Marsa povela golom, jedinog strijelca iz prošle utakmice, Mirkovića u 33. minuti. Vodstvo nije dugo trajalo jer su domaći, samo pet minuta kasnije, izjednačili rezultat na 1:1 pogotkom Pintarića.

No, Marsa i dalje igra svoju igru i uspijeva povesti preko Bačića u 68. minuti. Na istom igraču u 88. minuti napravljen je prekršaj za kazneni udarac kojeg sigurno izvodi Dino Bundavica za konačan rezultat 1:3 i pobjedu Marse.

NK Marsonia se vraća u Slavonski Brod s tri važna boda s teškog gostovanja kod ekipe za koju je i sam trener Marsonije, Braslav Ostojić u najavi utakmice rekao -Bedem je prava domaćinska ekipa, teško gostovanje za sve pa i za nas. Dugo su zajedno, nisu puno mijenjali, možda jednog, dva igrača. Mi ćemo se pokušati rekuperirati i odigrati što bolje te napraviti dobar rezultat.

Rekuperirali se, odigrali i vraćaju se kući kao pobjednici iz Ivankova gdje  će mnogi prosuti bodove.