Pet zgoditaka Marse u mreži Slavije
OBJAVLJENO: 28.04.2021 22:00

Realizacija Brođana danas na visokom nivou, gosti nisu imali šanse.

Nakon gostovanja u Belišću, nogometaši NK Marsonia danas su u 25. kolu, na Stadionu uz Savu, bili i više nego uvjerljivi protiv NK Slavija iz Pleternice pobijedivši visokim rezultatom od 5:0.

Već na samom početku utakmice, vidjelo se da će Brođani svoju veću kvalitetu na papiru vrlo brzo pokazati i dokazati i na terenu. Igrali su bolje, brže, kombinirali, goste potisnuli na njihovu stranu terena i samo je bilo pitanje trenutka kad će gostujući vratar morati vaditi loptu iz svoje mreže, na što nismo morali dugo čekati. U 8. minuti Jašarević upućuje loptu u sredinu koju Mihić lagano posprema u mrežu Slavije za 1:0. Samo dvije minute poslije, igrač Slavije Bajić ruši Jašarevića u šesnaestercu, sudac dosuđuje kazneni udarac kojeg sigurno realizira Bungić. U 22. minuti Bundavica, od kojeg je krenula i akcija za prvi gol, daje krasnu loptu za Bačića koji pogađa za velikih 3:0. Svoju dobru igru Dino potvrđuje i pogotkom u 45. minuti u akciji u kojoj su sudjelovali Bačić i Bungić.

Koliko su Brođani bili dominantni, pokazuje i podatak da gosti u prvom poluvremenu nisu uputili ni jedan udarac prema vratima Krijana. U drugom poluvremenu gledamo sličnu situaciju na terenu tako da ova jednostrana utakmica završava konačnim rezultatom od 5:0. Zadnji pogodak Brođana, djelo je Kokanovića koji je na putu prema protivničkom golu, nanizao četiri protivnička igrača te lagano poentirao za veliku pobjedu Marse.

Današnju pobjedu Marse, ali i vrlo dobru realizaciju prokomentirao je Ivan Božić, rekavši – Danas nam se otvorilo napokon. Ni jedna utakmica nije lagana, u svaku ulazimo maksimalno koncentrirani, ali danas smo počeli i zabijati. Uz sve smo mi kartonirani igrači morali i paziti i ne ulaziti u neke rizične prekršaje što smo i ispoštovali. Idemo svi u Jurjevac, motivirani i puni pozitive, pokazati ono što znamo i nadamo se pobjedi. Belišće je odigralo neodlučno i sada je sve opet na nama. Dat ćemo sve od sebe i pokušati što bolje rezultate ostvariti pa što bude, bit će - kazao je Božić.