Povodom Dana grada Slavonskog Broda, u organizaciji OK Posavine Brod, uz suradnju i podršku OK Kolonije, organiziran je 14. međunarodni ženski odbojkaški turnir "Slavonski Brod 2022."

Na turniru su sudjelovale tri ekipe ŽOK "Napredak", Odžak (BiH), Velika Gorica i brodska ekipa sastavljena od igračica OK Posavine Brod i OK Kolonije.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Velike Gorice, drugo mjesto pripalo je brodskim odbojkašicama dok su treće mjesto osvojile odbojkašice iz Odžaka.

Za ekipu Velike Gorice igralo je i nekoliko odbojkašica OK Gline uz pratnju svoga trenera, te im je tom prigodom dodijeljen i prigodni pehar za fair play.

Naša najuspješnija sportašica Vanesa Tot će ovog vikenda nastupiti na 1. svjetskom kupu u Račicama

Na 12. Atletskom mitingu "Slavonski Brod 2022" Marsonija osvojila čak 18 medalja