Minimalan poraz Marse u posljednjim minutama utakmice
OBJAVLJENO: 01.05.2021 20:10

Teška, tvrda utakmica, na kraju je otišla na stranu domaćina..

Nakon izuzetnog učinkovitog i uspješnog susreta protiv Slavije u prošlom kolu, nogometaši Marsonije danas su gostovali u Jurjevcu kod NK Zrinski i doživjeli minimalan poraz u posljednjim minutama susreta.

Bili su Brođani bolji tijekom skoro cijele utakmice, no naišli su na čvrstog protivnika koji se nije predavao nego odigrao muški do kraja. Pri samom kraju utakmice, u posljednjim minutama, iz jedne polukontre, lopta je došla do Horvata koji volejom šalje loptu u bliži gornji kut Krijanovih vrata za konačnih 1:0 i pobjedu Zrinskog.

Znalo se da Brođane čeka teško gostovanje protiv Zrinskog koji je prije četiri kola uzeo sva tri boda Belišću, a danas je to isto napravio i Brođanima. Uostalom, i trener Marse, Braslav Ostojić je pozivao na oprez najavljujući dnašnju utakmicu rekavši - Zrinski je jedna dobra ekipa, odlično vođena, igraju dobro i na strani, a pogotovo kod kuće. Za pozitivan rezultat tamo trebat će nam igra kakvu smo prikazali protiv Slavije i sedamdeset i pet minuta protiv Belišća, ali i tada neće biti lako. Poslije ove utakmice, slijedi nam Županja u prvenstvu, a između njih imamo Bukovlje u polufinalu Kupa, teška utakmica u kojo mi želimo proći dalje, ali isto tako i domaćin. Uvijek kažem da je svaka utakmica bitna, ali ove tri su posebno bitne - kazao je Ostojić.

Poslije utakmice, Petar Bašić s par riječi osvrnuo se na susret rekavši - Mi nismo igrali loše, kontrolirali smo igru, imali nekoliko prodora. ali bez pravog udarca. Ne možemo reći da je za gol kriv golman Krijan. Udarac je ušao u njegov kut iznad glave, ali radilo se o eurogolu, volejem kakav će igraču Jurjevca teško opet poći za rukom. Ima još osam kola, polako, idemo utakmicu po utakmicu. Momčad je imala dobar pristup igri, dečki žele ovo prvenstvo i borit ćemo se za tu Drugu ligu do kraja – kazao je Bašić.