Marsonia se vraća iz Pleternice s nova tri boda u džepu
OBJAVLJENO: 26.09.2020 18:52

Kartonirani, ozlijeđeni, s igračem manje i dalje nepobjedivi

U 8. kolu 3.HNL istok, danas je NK Marsonia na gostovanju kod NK Slavija u Pleternici opet pobijedio.

Nije počelo dobro za Brođane. Gubili su već od 5. minute pogotkom Nikolića. No, kako smo već pisali, ovo je nekakva drugačija Marsa. Izranjavana, kartonirana, ozlijeđena, s igračem manje danas (Živić), ali s vrlo izraženim pobjedničkim mentalitetom. Prvo su izjednačili preko Kokanovića da bi Bungić u zadnjim minutama pogodio za 1:2 i još jednu pobjedu.

Pobjedu bez kapetana, s načetim Sivrićem, bez Mišića, Šimca, Bačića… i zato je još veća.

Sljedeću prvenstvenu utakmicu Marsa igra 3.10.2020. na Stadionu uz Savu protiv Zrinskog iz Jurjevca. Treba li vas uopće još pozivati da dođete i podržite dečke ili se to sada podrazumijeva?