Marsonia i nakon prvog poraza čvrsto drži vrh tablice
OBJAVLJENO: 24.10.2020 17:38

U gostima kod Đakova, Marsonia pretrpjela prvi poraz u sezoni

Danas su u Đakovu, po hladnom i kišnom vremenu, utakmicu 13. kola 3. HNL istok, odigrali domaći HNK Đakovo Croatia i NK Marsonia. Đakovčani su bili uspješniji i pobijedili rezultatom 2:1.

Po klizavom i blatnjavom, kišom natopljenom terenu, teško je bilo igrati danas u Đakovu. U takvim uvjetima bolje su se snašli domaći igrači koji su poveli preko Pongračića u 31. minuti.

Marsa izjednačuje u 73. minuti golom Karla Kokanovića na asistenciju Blagojevića. I kad se činilo da će Marsa kući s bodom u džepu, duboko u sudačkoj nadoknadi, točnije u 93. minuti, prekršaj u domaćem šesnaestercu, sudac svira kazneni udarac, opet Pongračić pogađa za konačan rezultat od 2:1  i prvi poraz Marse u sezoni.

U najavi današnje utakmice Braslav Ostojić znajući da ih čeka teško gostovanje, rekao je - Kako stalno govorimo, svaka sljedeća utakmica je najteža. Ovo će nam biti trinaesta utakmica u mjesec dana. Đakovo je jedna odlična ekipa što i pokazuje njeno trenutno mjesto na tablici. Naravno da će poduzeti  sve na terenu da dođu do pozitivnog rezultata protiv nas, a mi idemo tamo probati odigrati još jednu pravu mušku utakmicu pa ćemo vidjeti dokud će nas to dovesti. I na kraju, još jednom moram pohvaliti ove dečke kako se bore za ovaj dres, za ovaj klub i svaka im čast na tome svima, od prvog do zadnjeg - kazao je Ostojić.

Iako je Marsa pretrpjela danas prvi poraz, čvrsto drži vrh tablice i dalje. Znalo se da je taj pobjednički niz pomalo nestvaran i da će mu kad-tad doći kraj.  Marsa nastavlja dalje i treba vašu podršku kao i uvijek.

Sljedeću domaću utakmicu, Marsa sigurno igra protiv Oriolika 31. 10. 2020. s početkom u 14 sati, dok se za onu 28.10.2020. (u srijedu) protiv Graničara iz Županje još uvijek točno ne zna.