Marsa rutinski protiv Omladinca za polufinale Županijskog kupa
OBJAVLJENO: 22.07.2020 21:48

U polufinalu susrest će se NK Sloga i NK Marsonia.

SLAVONSKI BROD- Danas je na Stadionu uz Savu odigrano četvrtfinale Županijskog nogometnog kupa u kojem su se susreli NK Marsonia i NK Omladinac iz Gornje Vrbe i u kojem je domaćin bio uspješniji pobijedivši goste visokim rezultatom od 5:1.

Već u 2. minuti gostujući vratar morao je vaditi loptu iz vlastite mreže, precizan glavom bio je Bačić na asistenciju Sivrića. Na 2:0 rezultat povisuje Cherif uz asistenciju Bundavice. Jedini pogodak na utakmici gosti postižu u lijepoj akciji u kojoj je sve napravio Ravlić da bi na kraju dodao Jureviću koji je precizan za 2:1.

Nakon nekoliko nepreciznih pokušaja domaćih, u 61. minuti svoj prvi gol postiže Bundavica na dodavanje Mišića koji se u 81. minuti nalazi i ulozi strijelca uz asistenciju Sivrića. Na kraju, u 87. minuti precizan je ponovno Bundavica za konačan rezultat utakmice od 5:1 i plasman u polufinale Županijskog kupa.
Dvostruki strijelac i jedan od one dvojice za koje ja često znam reći da ostave dušu na terenu i uvijek daju svoj maksimum što je u njihovom slučaju jako puno pokazanog nogometnog umijeća, Dino Bundavica, rekao nam je – Čestitao bih svojoj ekipi na jako dobroj utakmici jer trebali smo se dići psihički poslije onakve dvije utakmice. Utakmica puna zgoditaka i s puno prilika gdje se u konačnici i osjetila razlika u rangu pa i kvaliteti. Nakon pripremanja za kvalifikacije, odgađanja istih, odigrane te dvije utakmice, sad imamo vrlo malo vremena za spremiti se jer nova sezona kreće vrlo brzo. Nadam se da ćemo ipak spremni dočekati prvo kolo i nastaviti naš cilj, a to je ponovno prvo mjesto i kvalifikacije za već rang – rekao je Bundavica.

Ovako visoka pobjeda nije samo pobjeda na terenu nego i pobjeda u svlačionici i na treningu jer trebalo je ekipu poslije dvije kvalifikacijske utakmice motivirati za polufinale županijskog kupa. O tome nam je trener Marse. Braslav Ostojić rekao – Nakon Sinja kad smo odigrali jednu dobru utakmicu, dečki su vidjeli da mogu i znaju i nije bio problem s njima razgovarati. No, ne treba se vraćati u prošlost, treba gledati u budućnost. Svaka nova utakmica, novo je dokazivanje i neke stare rane, najbolje se liječe pobjedama. Isto tako treba biti iskren i reći, ne podcjenjujući županijski kup, nije bilo lako prilagoditi se nakon utakmica koje igraš jednom u desetljeću i odigrati ovakvu utakmicu uz sav respekt prema protivniku koji on zaslužuje. No, dečki su na najbolji način reagirali i pokazali to na terenu. - kazao je Ostojić