Marsa, osmom pobjedom zaredom, preuzela vrh tablice 3.HNL istok
OBJAVLJENO: 13.10.2020 17:35

Nakon odlične utakmice, Marsa se vraća kući „s punim plijenom“.

Danas je NK Marsonia na gostovanju u Kutjevu kod istoimenog kluba u  zaostaloj utakmici 2. kola 3. HNL istok izvojevala pobjedu od 2:3 i zauzela vrh tablice koji joj i pripada po svemu viđenom u ovom dijelu sezone.

U prvom poluvremenu, Marsa je odigrala odlično. Posjed lopte je bio na njenoj strani, uz 4 udarca u okvir gol, a bez i jedne prilike domaćih za zgoditak. Takva igra morala je biti okrunjena i pogocima. U 27. minuti Sivrić izvodi korner, a Bundavica u poluskoku , nogom šalje loptu u mrežu. Samo par minuta poslije, na asistenciju Živića, Bačić postiže prekrasan pogodak za 0:2.

Drugo poluvrijeme počinje kaznenim udarcem koji skrivljuju domaćini nad Živićem, no s bijele točke neprecizan je Bundavica. No, ne bi Dino bio Dino da on to odmah, na neki način ne ispravlja te postiže svoj drugi, a Marsin treći gol u 62. minuti. U 70. minuti domaćini iz kaznenog udarca smanjuju rezultat na 1:3 preko Nemeca da bi u 78. pogodili za konačan rezultat od 2:3 i novi trijumf Marse.

Nova pobjeda Marse koja se vraća kući s punim plijenom kao vodeća na tablici je i najbolji poziv Brođanima da dođu i podrže dečke protiv NAŠK-a u subotu, 17.10. 2020. s početkom u 15.30 sati.