Marsa nije iskoristila svoje šanse, gosti iz Vihora uzeli bod
OBJAVLJENO: 03.04.2021 20:49

Marsa i Belišće imaju isti broj bodova na tablici.

Danas su se na Stadionu uz Savu, u 21. kolu 3. HNL istok susreli NK Marsonia i gosti iz Jelisavca, NK Vihor te odigrali bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Iako su Brođani imali terensku inicijativu i većinu vremena prvog dijela proveli u protivničkom šesnaestercu, gosti su bili spretniji i iskoristili svoju prvu prigodu te poveli golom Kraljika na dodavanje Jakšića. Samo par minuta poslije Sivrićev lijepo plasiran udarac odlazi par centimetara iznad spoja vratnice i grede. Brođani nastavljaju opsadu protivničkog gola, redaju se prigode: prvo Bačić iz slobodnog udarca pa onda isti igrač i Bungić u 34. minuti u istoj akciji ne uspijevaju svladati vrlo dobrog gostujućeg vratara Dubrovića.

U drugom poluvremenu odnos snaga se ne mijenja, dapače Marsa ubacuje u još veću brzinu pogotovu ulaskom Mišića i Bundavice. Matošević prodire po boku, u sredini, Sivrić nabacuje, no Čanić, Bačić, Mišić ne uspijevaju postići pogodak. Gosti se grčevito brane cijelu utakmicu i napokon u jednoj gužvi pred Vihorovim vratima, Mišić se najbolje snalazi i pogađa za konačnih 1:1.

Strijelac izjednačujućeg zgoditka za Brođane, Hrvoje Mišić nezadovoljan još jednim neodlučnim rezultatom, rekao je – Iščupali smo na kraju taj bod, ali prema šansama i svemu ostalom na terenu, možda i nezaslužen. Jednostavno mislim da kako radiš tokom tjedna, tako ti se i vrati. Mi igrači trebali bi preuzeti odgovornost za ovaj rezultat. Zadnji tjedan nije sve štimalo. Imali smo šanse i inicijativu danas, nivo igre je bio u redu, ali trebaš zaslužiti da ti se vrati, a mi danas to nismo zaslužili. No, treba dići glavu, nastaviti ozbiljno raditi, moramo se uozbiljiti, Belišće nas je stiglo i prošlo kolo je bilo predzadnja, a ovo zadnja opomena. Idemo u Čepin, to je jedna tvrda ekipa, ali sve je do nas. Ako smo mi pravi, ako smo unutra onda nije problem nigdje i protiv nikoga. Prvenstvo je dugo, ima još puno bodova u igri, treba zasukati rukave i uzeti bodove u Čepinu – kao i uvijek realan je, ali i (samo)kritičan Mišić.