Još jedno gostovanje Marse, još jedna pobjeda
OBJAVLJENO: 10.10.2020 19:08

Marsa se i iz Vukovara vraća s tri nova boda u džepu

NK Marsonia je u 11. kolu 3. HNL istok, danas gostovao u Vukovaru kod NK Vuteks Sloga i pobijedio rezultatom 0:2.

Nije sve išlo glatko od početka. Teška tvrda utakmica u kojoj se rezultat nije mijenjao do 65. minute kada je na asistenciju kapetana Čanića precizan bio Karlo Kokanović za 0:1. Potvrdu sedme Marsine pobjede u nizu donio je Živić u sudačkoj nadoknadi.

Opet se pokazalo da ovogodišnja Marsa ne staje i ne odustaje. I kad ih nema i kad su ozlijeđeni i kad im ne ide, pokazuju karakter i pobjednički mentalitet tako da se i s ovog gostovanja vraćaju s tri boda u džepu.

Karakter momčadi je nešto što je potencirao i trener Marse, Braslav Ostojić u najavi utakmice uz onu dobro poznatu trenersku „mantru“ da nema lagane utakmice, rekavši – Nije bitno što je Vuteks tu gdje je, svaka utakmica je teška. Od prve do zadnje moramo biti maksimalni ako se želimo vratiti i iz Vukovara s pozitivnim rezultatom što će biti teško. Nikada nisam htio potencirati to što nismo prošli prave pripreme i praktički iz izolacije krenuli u prvenstvo  da ne bi ispalo da tražimo alibi. No, sve druge ekipe koje su bile u izolaciji imaju stvarno problema. To vam sve govori o karakteru ovih igrača koji se bore za ovaj dres od prve do zadnje minute i pri tom daju zadnji atom snage - rekao je Ostojić.

Sljedeću domaću utakmicu, Marsonia igra protiv NAŠK-a 17.10.2020. s početkom u 15.30 h. Znate što vam je činiti.