Jučer je u sportskoj dvorani Vijuš, u organizaciji MNK Brod 035 završen tradicionalni, 27. po redu, Božićni malonogometni turnir. U osam dana, odigrano je oko 150 utakmica, a sinoć u kasnim večernjim satima turnir je završio finalima u veteranskoj (35+) i seniorskoj skupini.
 
U finalu veteranskog dijela (35+) sastale su se ekipe Taxi Brod i Peugeot Auto Expert GOMBR te su vojnici zasluženo ponijeli titulu pobjednika turnira kad već nisu istu uspjeli obraniti u seniorskom dijelu.
 
Večer, pa i sam turnir, završio je finalnim susretom seniora između dvije ekipe koje su pokazale najviše tokom cijelog turnira. Parketi Novska su imali nešto teži put jer su im dečki, Elinovi prijatelji, iz ekipe City bar-EM pružili žestok otpor u polufinalu, ali bosansko-hercegovačkih dečki uz pojačanja iz srpske reprezentacije svoju nedvojbenu kvalitetu potvrdili su prolaskom u finale gdje ih je čekala čvrsta, do tada neporažena ekipa, Jura prijevozi. U finalu smo gledali sraz ekipa koje preferiraju igru s vratarem igračem, i u takvoj igri bolje su prošli Jurini prijevozi čiji vratar Deko jednako dobro igra nogom kao što brani te su Parketi primili dva laka gola i nisu se mogli vratiti u igru pa su Jurini prijevozi ostali neporaženi do samog kraja, odnijeli titulu pobjednika turnira i pripadajuću nagradu od 30 000 kuna.


 
U nastavku vam donosimo ukupni poredak po starosnim skupinama te imena najboljeg strijelca, vratara i  igrača.
 
SENIORI
1. JURA PRIJEVOZI
2. PARKETI NOVSKA 
3. AC PRANJIĆ
NAJBOLJI VRATAR: DARKO MILANOVIĆ (JURA PRIJEVOZI)
NAJBOLJI STRIJELAC: MILOŠ RADULJKOVIĆ (JURA PRIJEVOZI)
NAJBOLJI IGRAČ: IVAN IVANAGIĆ (JURA PRIJEVOZI)
 
VETERANI 35+
1. PEUGEOT AUTO EXPERT GOMBR
2. TAXI BROD
3. MNK STRIZIVOJNA
 
NAJBOLJI VRATAR: IVAN MARJANOVIĆ (PEUGEOT PEUGEOT AUTO EXPERT GOMBR)
NAJBOLJI STRIJELAC: MARIO RAVLIĆ (TAXI BROD)
NAJBOLJI IGRAČ: STIPO GAVRANIĆ (PEUGEOT AUTO EXPERT GOMBR)
 
VETERANI 50+
1. CB EVERGREEN
2. VAR SOBA
3. OPĆINA BEBRINA
 
NAJBOLJI VRATAR: ANTE LUCIĆ (CB EVERGREEN)
NAJBOLJI STRIJELAC: ŽELJKO MIKAJEVIĆ (OPĆINA BEBRINA)
NAJBOLJI IGRAČ: DAMIR MARJANOVIĆ (CB EVERGREEN)
 
STARIJI PIONIRI
1. NK AMATER
2. MOZART
3. ŽIKINI APOSTOLI
 
NAJBOLJI VRATAR: MATIJA LOLIĆ (NK AMATER)
NAJBOLJI STRIJELAC: MATIAS KUPREŠAK (NK SLAVONAC BUKOVLJE)
NAJBOLJI IGRAČ: IVANO SAFUNDŽIĆ (MOZART)
 
MLAĐI PIONIRI
1. MARSONIA 2010
2. DREAM TEAM
3. MAGIČNA OSMICA
 
NAJBOLJI VRATAR: IVANO PEJIĆ (DREAM TEAM)
NAJBOLJI STRIJELAC: PETAR ODOBAŠIĆ (MARSONIA 2010)
NAJBOLJI IGRAČ: JOSIP STARČEVIĆ (MARSONIA 2010)
 
LIMAČI
1. ŠN BATRINA
2. ŠN ŽELJEZNIČAR 12
3. NA NOPO-LEGEN
 
NAJBOLJI VRATAR: LUKA KOKOTOVIĆ (ŠN BATRINA)
NAJBOLJI STRIJELAC: EUGEN JARIĆ (ŠN ŽELJEZNIČAR 12)
NAJBOLJI IGRAČ: ANTE TESKAČ (ŠN BATRINA)
 
LIMAČIĆI
1. MARSA 1
2. NK AMATER
3. MARSA 2
 
NAJBOLJI VRATAR: IVANO BILIĆ (NK AMATER)
NAJBOLJI STRIJELAC: MATIJA ODOBAŠIĆ (MARSA 1)
NAJBOLJI IGRAČ: PATRIK ANĐELIĆ (MARSA 1)
 
PREDLIMAČIĆI
MARSA ŽUTI
MARSA CRVENI 
Sport

Ana Jukičić osvaja 2 mjesto na velikom međunarodnom turniru u Srbiji

Sport

Filip Orkić 4. na Prvenstvu Hrvatske u dvorani

Sport

Zrinoslavu 4. mjesto na Dvoranskom PH u Zagrebu, mladi odlični na Finalu Dvoranske lige Slavonije i Baranje