Deveta pobjeda zaredom, Marsa čvrsto drži vrh tablice
OBJAVLJENO: 17.10.2020 18:44

Pobjednički niz se nastavlja.

Danas je na Stadionu uz Savu NK Marsonia ugostio NK NAŠK iz Našica i nastavio pobjednički niz. Brođani su izvojevali devetu pobjedu zaredom u 3. HNL istok rezultatom 1:0.

Odlično prvo poluvrijeme, domaćini su okrunili zgoditkom Daria Živića u 27. minuti. Kasnije se pokazalo da je to bio i konačan rezultat utakmice u kojoj su Brođani osvojili nova tri boda i čvrsto drže vrh tablice.

Pobjednički niz se i dalje nastavlja. I puno bolji poznavatelji brodskog nogometa od mene ne pamte tako nešto. Zato treba čestitati dečkima, treneru Braslavu Ostojiću i  njegovom  stručnom stožeru na trudu, radu i svemu prikazanom na nogometnim terenima kako u gostima tako i u svom Brodu unatoč svim lošim stvarima koje su ih pratile na početku sezone.

Na kraju, opet ide onaj moj poziv svim brodskim ljubiteljima nogometa da dođu na Stadion uz Savu i 21. 10. 2020. u 15.30 sati i podrže dečke protiv Vukovara 1991 u borbi za nove bodove.