Četiri gola Marse u protivničkoj mreži za pobjedu na početku proljetnog dijela sezone
OBJAVLJENO: 01.03.2020 17:28

Na teškom gostovanju kod Graničara, Marsa odnijela pobjedu rezultatom 3:4.

SLAVONSKI BROD- Nakon teških priprema, Marsonia uspješno odradila prvu utakmicu proljetne polusezone u 16. kolu 3.HNL istok, pobjedom u Županji protiv vrlo dobrog NK Graničara rezultatom 3:4.

Golijada u Županji počela je već u 20. minuti odmjerenim i preciznim udarcem Jašarevića s dvadesetak metara na dodavanje Šimca. Desetak minuta kasnije domaći se vraćaju u igru golom Lešića, no Marsini igrači ne odustaju i na poluvrijeme odlaze ipak s minimalnim vodstvom od 1:2. Ovaj put precizan je Ćubel na dodavanje Baričevića.

Drugo poluvrijeme domaći otvaraju golom Hodaka u 48. minuti. Neko vrijeme mreže miruju, ali onda na scenu ponovno stupa Ćubel svojim drugim golom u 62. minuti. Vodstvo Marse povećava Bačić pet minuta prije kraja utakmice. Domaći igrači uspijevaju samo smanjiti rezultat pred sam kraj drugim golom Lešića na 3:4.

Na kraju ovakve utakmice možemo reći da su Marsine naporne pripreme i sedam odigranih prijateljskih utakmica očito dobro i profesionalno odrađene. Što se tiče igračkog kadra, trener Braslav Ostojić ima na raspolaganju tridesetak igrača zajedno s juniorima. Na kraju turbulentnog prijelaznog roka gdje je ponekad i nama novinarima teško bilo pratiti tko ide, tko ostaje, a tko dolazi, Marsa je definirala svoj igrački kadar. Kako smo već pisali, Dino Bundavica je napustio svoj matični klub i nogomet te svoju karijeru odlučio nastaviti igrajući futsal u splitskom prvoligašu, a u Marsu su se vratili Cherif i Ćubel . Marsine redove, također su pojačali svojim dolaskom i Adnan Vranešić iz Sarajeva, Mario Bačić iz Donje Vrbe te Ivan Brkić.

Ova utakmica kojom se Marsonia vratila pobjedničkim navikama i svom, prvom mjestu na tablici 3.HNL istok, ujedno je i najbolji poziv brodskim navijačima da dođu na Stadion uz Savu, 7.3. 2020 u 15 sati i pruže podršku svom klubu, svojoj Marsi u borbi za nove važne bodove protiv NK Vihora.