Karate klub ´Slavonski Brod´ kod gradonačelnika
EBROD.NET - Gradanski portal Slavonskog Broda|2014-04-16 15:02:51

SLAVONSKI BROD-Karate klub ´Slavonski Brod´ kod gradonačelnika

Ovaj tjedan se u gradskoj upravi više hodalo u trenirkama, nego u poslovnoj odjeći. Tako je danas gradonačelnik Duspara ugostio članove najtrofejnijeg brodskog kluba Karate kluba "Slavonski Brod". Njihov talent i naporan rad nedavno su potvrđeni s još čak 17 medalja. Naime, početkom veljače u Novoj Gradiški održano je Prvenstvo Slavonije i Baranje u karateu na kojem je Karate klub „Slavonski Brod“ sudjelovao s osamnaest natjecatelja. U različitim kategorijama turnira mladi sportaši osvojili su čak osvojili 9 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih medalja. Tijekom 2012. godine u Karate klub „Slavonski Brod“ je organizirao je Međunarodni turnir mladeži, Međunarodni memorijalni cup, Županijsko natjecanje za mlađe uzraste, a u okviru „Ljeta u Brodu, koji provodi Savez sportske rekreacije "Sport za sve" Grada Slavonskog Broda, organizirao je tijekom srpnja i kolovoza besplatnu školu karate-a. Klub je nastupio na 23 natjecanja državnog i međunarodnog karaktera i osvojio 153 medalju, od toga 10 na Državnom prvenstvu.

Predstavnici kluba zahvalili su gradonačelniku na praćenju njihovih aktivnosti, kao i na prostoru u sklopu dvorane Vijuš koji su dobili na korištenje.