Završen 24. tradicionalni Božićni Malonogometni turnir, Brod turist pobjednik i dobitnik glavne nagrade od 50 000 kuna
OBJAVLJENO: 31.12.2018 09:30

Iza nas je još jedan dobro organizirani Božićni turnir

SLAVONSKI BROD- U Sportskoj dvorani Vijuš u organizaciji MNK BROD 035 održan je tradicionalni 24. po redu Božićni malonogometni turnir. U sedam dana, odigrane su 174 utakmice koje su gledatelji mogli pratiti i pritom uživati u zanimljivom i kvalitetnom malom nogometu odn. futsalu. Sinoć u kasnim večernjim satima turnir je završio finalima u veteranskoj (35+) i seniorskoj skupini.

U finalu veterana sastale su se ekipe Teri trgovine i Alo Alo Bukovlje. U vrlo zanimljivoj i dobroj utakmici pa na trenutke i vrlo žustroj, ekipa Teri trgovine je pobijedila rezultatom 2:0 te osvojila naslov i nagradu od 5 000 kuna.

VETERANI 35+
1. TERI TRGOVINA
2. ALO ALO BUKOVLJE
3. SB VETERANI
Najbolji strijelac: MARIO TADIĆ (Teri Trgovina)
Najbolji golman: LUKA PETROVIĆ (Alo Alo Bukovlje)
Najbolji igrač: MARIO PETROVIĆ (Teri Trgovina)

U finalu najjače, seniorske kategorije sastale su se ekipe Brod turista i prošlogodišnjeg pobjednika Percom dostava plina. Igrala su se dva poluvremena od 20 minuta u kojima smo gledali utakmicu sa puno lijepih akcija. Iako se pred kraj utakmice činilo da bi mogla otići i u penale, to se nije dogodilo. Pri rezultatu od 1:1, u 39. minuti svoj drugi gol postiže najbolji igrač seniorskog turnira Dejan Zarić i odlučuje pobjednika. Vučićev gol u zadnjim sekundama za rezultat od 3:1 je bio samo potvrda ukupne pobjede Brod turista i osvajanja glavne nagrade od 50 000 kuna.
SENIORI
1. BROD TURIST
2. PERCOM DOSTAVA PLINA
3. MAJSTOROVIĆ PROMET
Najbolji strijelac: MIRKO ROGOŠIĆ
Najbolji golman: EMIR BAHOR
Najbolji igrač: DEJAN ZARIĆ
Sinoćnjim finalom seniora završio je još jedan Božićni turnir koji se pokazao punim pogotkom. Gledatelji su mogli prisustvovati kvalitetnim utakmicama pa čak i nogometnim poslasticama. Vrlo dobro organiziran turnir od strane MNK-a BROD 035 gledatelji su nagradili odličnom posjetom. Oko 1800 gledatelja koji su pratili sinoć finale iza ponoći je potvrda tome, a i pokazatelj da je brodska publika željna dobrog futsala pa i nogometa uopće.