Zaslužena pobjeda Marsonije protiv Našičana uz prvijenac Baričevića
OBJAVLJENO: 19.10.2019 19:33

Bolja igra u drugom poluvremenu rezultirala je pobjedom od 1:0.

SLAVONSKI BROD- U 10. kolu 3. HNL istok NK Marsonia je na domaćem terenu ugostio NK NAŠK iz Našica i zasluženo odnio pobjedu od 1:0 prvijencem Baričevića za seniorsku ekipu.
U prvom poluvremenu gledali smo gotovo izjednačenu utakmicu uz laganu terensku nadmoć Marse, ali bez konkretnog rezultata. No, u drugom poluvremenu, ekipa Marse preuzima inicijativu. Redaju se šanse, u 55. minuti u akciji su Cherif i Baričević, samo minutu poslije Balentović i Mirković da bi u 57. ovaj potonji na dodavanje Begića uputio prvi udarac u okvir gola. U tim trenucima gledamo rastrčaniju Marsu, raspoloženog Bundavicu i Jašarevića koji daju sve od sebe da Marsa postigne toliko željeni gol iz igre kod kuće. Dobra igra dolazi na naplatu u 65. minuti kada Mirzin udarac prema golu koji se odbija od stative, Karlo Baričević posprema u protivničku mrežu za svoj prvijenac za Marsu i konačan rezultat od 1:0.

Nakon utakmice, Baričević nam je kazao – U dobroj utakmici punoj šansi s naše strane, imao sam sreću da sam zabio. Mirza je sve napravio po lijevoj strani i odbila se meni te se ono trenerovo što stalno govori da pratim lopte s krila isplatilo i zabio sam prvijenac. Sretan sam, ali naravno da nema ekipe, ne bi bilo ni tog gola. Kao što je već poznato, igramo teže kod kuće, ekipe se zatvore i teško probijamo njihove duple blokove. Uvijek imamo puno prilika, razbranimo protivničke vratare, ali nadam se da će češće te lopte ulaziti i da ćemo početi zabijati više kod kuće. Na poluvremenu smo se dogovorili da ćemo još više gristi, bilo je sve više šansi i jedna lopta morala je ući u protivničku mrežu. Pobijedili smo i zaslužili smo tu pobjedu –zaključio je Baričević.