Za kraj uspješnog dana Antunu 3. mjesto na 500 m i plasman u polufinale
OBJAVLJENO: 11.07.2019 22:43

Fantastičnu utrku je odveslao naš Antun Novaković i ostvario veliki uspjeh!

SLAVONSKI BROD- Fantastičnu utrku je odveslao naš Antun Novaković danas u Češkoj Republici (Račice) gdje je u tijeku Europsko juniorsko i U-23 prvenstvo. Antun je ostvario odličan rezultat.  Plasman u A finale na Europskom U-23 prvenstvu u disciplini K-1 1000m.

ZA KRAJ USPJEŠNOG DANA ANTUNU 3. MJESTO NA 500m I PLASMAN U POLUFINALE

Nakon sjajne utrke na 1000m gdje je Antun osvojio 1. mjesto i plasman u A finale, nastup je zabilježio i na dvostruko kraćoj dionici gdje u svojoj kvalifikacijskoj skupini osvaja 3. mjesto i prolaz u polufinale.
U Češkoj Republici (Račice) se održava Europsko juniorsko i U-23 prvenstvo.

Polufinala natjecanja su na rasporedu sutra.

Antun Novaković, član KKK Olimpik nakon priprema u Turskoj i Srbiji, kompletne pripreme za ovo natjecanje odradio u Slavonskom Brodu na rijeci Savi pod nadzorom trenera Miroslava Lipovca. Rezultate i live stream možete pratiti ovdje.