Vikend za kajakaše Marsonije bogat sadržajima i rezultatima
OBJAVLJENO: 01.08.2018 06:05

Vanesi Tot B finale u Plovdivu, Marsoniji 11 zlata u Bosanskoj Gradišci.

SLAVONSKI BROD- Prošli je vikend za kajakaše i kanuiste Marsonije bio veoma bogat sportskim sadržajima i rezultatima. Vanesa Tot, najbolja hrvatska kanuistica i 3. kanuistica Europe u maratonu, nastupila je, u pratnji trenera Igora Krajine, na Svjetskom U23 prvenstvu u sprintu u bugarskom Plovdivu, gdje se plasirala u B finale te osvojila 8. mjesto.

Mladi sportaši Marsonije, u pratnji trenera Zdenka Jambrešića i Brigite Bakić, nastupili su na mađunarodnoj regati u Bosanskoj Gradišci. Ondje su postigli sjajne rezultate, osvojivši 21 odličje (11 zlata, 4 srebra i 6 bronci) te 3. mjesto u ekipnom poretku.