Unatoč domaćim sucima brodski boksači u Mađarskoj još jednom potvrdili kvalitetu
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 21.03.2017 18:38

Boksački klub Brod proteklog vikenda 18. i 19. ozujka nastupio je na jakom međunarodnom turniru u Mađarskoj.

SLAVONSKI BROD- U Mađarskoj su se slavonskobrodski boksači BK Brod natjecali s boksičaima iz Česke, Rumunjske, Mađarske, Srbije i Hrvatske. Među 123 natjecatelja prvo mjesto na turniru su osvojili Gabrijel Veočić u kategoriji do 75kg i Marko Peic do 80kg, Anto Jozić je osvojio brončanu medalju a Anamarija Memišević osvojila je srebro.- Bilo je teško osvojiti turnir u Mađarskoj iz razloga sto su svi bodovni suci bili Mađari ali upjeh je opet tu.- rekao je trener Veočić

Članovi Boksačkog kluba Brod ovih dana sa svojim trenerima Pero Veočićem i Draženom Kurdija završavaju pripreme za predstojeće državno prvenstvo koje će se održati u Zadru pred kraj ožujka.