Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 21.03.2017 18:38

Unatoč domaćim sucima brodski boksači u Mađarskoj još jednom potvrdili kvalitetu

Boksački klub Brod proteklog vikenda 18. i 19. ozujka nastupio je na jakom međunarodnom turniru u Mađarskoj.

SLAVONSKI BROD- U Mađarskoj su se slavonskobrodski boksači BK Brod natjecali s boksičaima iz Česke, Rumunjske, Mađarske, Srbije i Hrvatske. Među 123 natjecatelja prvo mjesto na turniru su osvojili Gabrijel Veočić u kategoriji do 75kg i Marko Peic do 80kg, Anto Jozić je osvojio brončanu medalju a Anamarija Memišević osvojila je srebro.- Bilo je teško osvojiti turnir u Mađarskoj iz razloga sto su svi bodovni suci bili Mađari ali upjeh je opet tu.- rekao je trener Veočić

Članovi Boksačkog kluba Brod ovih dana sa svojim trenerima Pero Veočićem i Draženom Kurdija završavaju pripreme za predstojeće državno prvenstvo koje će se održati u Zadru pred kraj ožujka.

/IP/

Pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja RH, u Hvidri održan pikado turnir, prvo mjesto osvojio Zoran Džeba

Na turniru su nastupili igrači s područja Brodsko-posavske županije.

Održani 23. sportski susreti vojnih invalida "Bljesak 2018."