U Đurđevcu na natjecanju i Škorpioni iz Gornje Vrbe
OBJAVLJENO: 04.11.2018 19:08

U subotu 3.11.2018.godine održalo se natjecanje u taekwondo-u pod nazivom 3.PICOK OPEN.

SLAVONSKI BROD/ GORNJA VRBA- Na natjecanju u Đurđevcu  nastupilo  je 204 natjecatelja,a organizator natjecanja bio je TKD klub Borik iz Đurđevca.

Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba nastupio je sa 7 natjecatelja koji su osvojili zlatne, srebrne i brončane medalje. Teo Opačak zlato, Borna Đula zlatna medalja, Luka Mirosavljević u borbi za prvo mjesto predao je meč zbog ozljede i osvojio srebo u borbama i kicku. Ivan Stanić osvojio je brončanu medalju i Valentina Mamić broncu u kicku i borbama. Pokal za 2.mjesto ekipno dobili su članovi Škorpiona za borbe u kicku.Sveukupno osvojili su 8. medalja i pokal.

Na natjecanju su nastupili i Lorena Ereš i Lea Todorović, koje su na žalost ostale bez naslova. U pratnji natjecatelja bio je trener Denis Grubić 4.dan koji je kazao- Izuzetno sam zadovoljan i ponosan cijelom ekipom.-