Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 03.01.2017 18:29

Stranica 100posto, objavila je top 10 najvećih talenata Hrvatske, među njima i Antun Novaković

Predviđaju mu sjajne rezultate u 2017. godini

SLAVONSKI BROD- Stranica 100posto, objavila je top 10 najvećih talenata Hrvatske za koje se predviđaju sjajni rezultati u 2017. godini, a među njima je i naš kajakaš, vice prvak svijeta i europski prvak Antun Novaković.

Inače u top 10 su osim našeg Antuna još: tenisačica Ana Konjuh, nogometaši Ante Čorić i Nikola Vlašić, skijašica Ida Štimac, košarkaš Ante Žižić, rukometaš Ivan Martinović, boksač Hrvoje Ujević, jedriličar Martin Dolenc i karatistica Jelena Pehar.

U svakom slučaju lijepo priznanje i svakako još veći poticaj za rad Antunu Novakoviću, ali i kajak kanu klubu Olimpik iz Slavonskog Broda.