Slavonskobrodski odbojkaši drugi puta bolji od Vukovaraca
OBJAVLJENO: 13.03.2019 10:07

Na utakmici odigranoj u uzvratnoj utakmici u dvorani Vijuš u Slavonskom Brodu.

SLAVONSKI BROD- U prvom dijelu natjecateljske sezone odbojkaši Marsonije gostovali su u Vukovaru i tada pobijedili Vukovarce 3:1 u setovima. Uzvratna utakmica u Slavonskom Brodu, koja je odigrana prošlu subotu 9.3.2019. u SD Vijuš, donijela je nova 3 boda odbojkašima Marsonije. Ovaj put domaćini nisu dali niti jedan set Vukovarcima. Kontrolirajući igru od početka do kraja zasluženo su pobijedili 3:0. Rezultat po setovima je bio 25:21, 25:18, 25:18. U subotu 16.3.2019. odbojkaši Marsonije idu u goste dečkima iz Donjeg Miholjca, ekipi koja ima samo jednu pobjedu. Očekuju se nova 3 boda.