Šest golova u protivničkoj mreži za Marsin naslov jesenskog prvaka u 3. HNL istok
OBJAVLJENO: 16.11.2019 19:24

Vuteks Sloga danas nije imala šanse protiv razigranih igrača Marsonije.

SLAVONSKI BROD-Danas na Stadionu uz Savu, Marsonia je porazila je Vuteks Slogu iz Vukovara visokim rezultatom od 6:0 i tako osigurala naslov jesenskog prvaka u 3. HNL istok kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva.

Vukovarci danas jednostavno nisu imali šanse protiv razigranih Ostojićevih dečki. Domaća ekipa od početka krenula je žustro, samopouzdano jasno pokazujući da želi „završiti posao“ danas, u svom Brodu, pred domaćom publikom.
Suvereno vladajući terenom bez opuštanja tokom utakmice, redala su se Marsine prigode kao na tekućoj vrpci, pogotovo u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu efikasan je bio Dino Bundavica za 1:0 na dodavanje Begića koji i postiže drugi gol za Marsu uz asistenciju Sivrića. Drugo poluvrijeme otvara Sivrić pogotkom u 59. minuti na dodavanje Mirkovića. Desetak minuta poslije, Mirković pogađa za 4:0 da bi Mišić zabio za visokih 5:0 i već započeto slavlje na tribinama. U zdanjim minutama utakmice, kapetan Čanić posprema loptu u protivničku mrežu za konačan rezultat od 6:0 i zasluženi pljesak domaćih navijača za Marsu, za svakog igrača ponaosob i trenera Braslava Ostojića.

Nakon ovakve utakmice u kojoj se sve otvorilo pa i „naplatilo“, ali i više nego zasluženo pristupom igrača na terenu, trener Marsonije Braslav Ostojić nam je rekao – Čestitam svojim igračima, bilo je i vrijeme da nam se jednom i otvori kod kuće. Moramo reći da je Vuteks Sloga danas loše izgledala zato što smo mi bili jako dobri. Nadam se da ćemo i u Belišću biti kompletni te da ćemo opet pokazati svoje pravo lice kao što nam je to danas uspjelo. Moram reći da se danas opet skupio lijepi broj ljudi i ja im se zahvaljujem na tome i na podršci ekipi te nam tako pomogli da dođemo do prvog mjesta u jesenskom dijelu sezone. – kazao je Ostojić.

Nama preostaje na kraju da čestitamo na osvajanju naslova prvo igračima, onda treneru Ostojiću i njegovim pomagačima, predsjedniku Petru Bašiću, a i ostalima bi da su danas prisustvovali osvajanju naslova svoga kluba.