Rekreativke i rekreativci Slavonskog Broda na odbojkaškom turniru u Velikoj
OBJAVLJENO: 11.06.2018 08:28

Organiziran 5. rekreativni odbojkaški turnir u odbojci u ženskoj i muškoj konkurenciji.

SLAVONSKI BROD- U Velikoj je organiziran 5. rekreativni odbojkaški turnir u odbojci u ženskoj i muškoj konkurenciji na kojem su nastupili i članovi sportsko rekreativne udruge "Živim sport".

U ženskom dijelu natjecanja Brođanke su zabilježile dva poraza i jednu pobjedu te na kraju osvojile 5. mjesto. Treće mjesto pripalo je odbojkašicama iz Vukovara koje su bile bolje od Nove Gradiške, dok je u finalu Osijek bio uspješniji od domaće ekipe Papuk iz Velike.

U muškom dijelu natjecanja rekreativci Slavonskog Broda ostvarili su pobjedu i poraz te osvojili drugo mjesto dok je treće mjesto pripalo odbojkašima iz Nove Gradiške. Prvo mjesto osvojili su rekreativci iz Osijeka koji se se tako pridružili svojim sugrađankama iz Osijeka.