Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 14.11.2017 08:01

Rasplesani Slavonski Brod, 500 natjecatelja iz 8 zemalja i 18 klubova na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock 'n'rollu ženske formacije

Održan i 23. SLAVONIJA OPEN INTERNATIONAL za ostale kategorije.

SLAVONSKI BROD- Zaslugom brodskog Športskog plesnog klub TOP DANCE u subotu 11.11., u Slavonskom Brodu,  održano je SVJETSKO PRVENSTVO U AKROBATSKOM ROCK'N'ROLLU ZA ŽENSKE FORMACIJE, kao i 23. SLAVONIJA OPEN INTERNATIONAL za ostale kategorije.

Na oba natjecanja sudjelovalo je oko 500 natjecatelja iz 8 zemalja i 18 klubova.
Za Top dance su nastupili 54 sportaša iz Slavonskog Broda i Saint Petersburga, od čega jedna formacija na Svjetskom prvenstvu.
Na 23. SLAVONIJA OPEN INTERNATIONAL međunarodnom natjecanju Top dance ostvario je slijedeće rezultate:

2 mjesto HARD BREAK
Seniori A: 1. mjesto Jana Kuliničuk - Evgenij Parfenov (Saint Petersburg).

Na Svjetskom prvenstvu formacija Funny Girls iz Top dancea, Saint Petersburg osvojila je 6. mjesto.

Jedan od sudaca na svjetskom prvenstvu bio je i međunarodni sudac Igor Vinković, Predsjednik ŠPK Top dance.

Slijedeće natjecanje za brodske sportske plesače je već u subotu Kup Hrvatske u Zaboku, a nakon toga slijedi nastup svih članova kluba na Katarinskom sajmu u petak 24.11. u 18.00 sati.