OBJAVLJENO: 05.08.2017 08:25

Prvog dana prvenstva KKK Olimpik vodi u ekipnom poretku

Brodski kajakaši nižu uspjeh za uspjehom.

SLAVONSKI BROD- PRVOG DANA PRVENSTVA OLIMPIKU VODSTVO U EKIPNOM PORETKU!

Jučer je započelo prvenstvo Hrvatske u Zagrebu, a veslane su sprint utrke na 200m za juniore i seniore.

Rezultati juniora:
Fabio Folvarek je postao dvostruki prvak Hrvatske u disciplinama kanua jednokleka i kanua dvokleka sa partnerom Mihovilom Jankovićem.

Denis Folvarek i David Aračić postaju vice prvaci u disciplinama kajaka dvosjeda i kajaka četverosjeda sa partnerima Mihaelom Veočićem i Marinom Jelinićem. Denis Folvarek ovoj kolekciji dodaje i broncu iz jednosjeda

Nataly Pavlešin osvaja 2. mjesto u jednosjedu i drugo mjesto u dvosjedu sa partnericom Sarom Čubrilo.

Rezultati seniora:
Antun Novaković je sa tri pobjede u tri različite discipline bio prvo ime kluba, pobjeđivao je u jednosjedu, dvosjedu i četvercu. Posebno zanimljiva je bila utrka jednosjeda gdje su čak prva tri bila iz našeg kluba! Slavio je kako smo i napisali Antun Novaković, 2. mjesto osvaja Marko Lipovac, a 3. mjesto Mario Ivić, još zanimljivija bila je utrka dvosjeda gdje se do samog kraja vodila gotovo izjednačena borba dvosjeda A. Novaković-M. Ivić (1. mjesto) i M. Lipovac-M. Lipovac (2. mjesto).

Veliko iznenađenje su pripremile Dunja Lipovac i Nataly Pavlešin koje su pobjedile u sprint utrci dvosjeda! Dunja Lipovac je kolekciji dodala broncu iz jednosjeda i zlata iz četverca sa partnericama Nataly Pavlešin, Sarom Čubrilo i Anamarijom Novaković.

U ekipnom poretku kod juniora vodi Olimpik ispred Marsonije i Hrvatske Kostajnice, a kod seniora također Olimpik ispred Belišća i Matije Ljubeka iz Zagreba.

Čestitke svima!

foto/fb
/ebrod/

Na 9. atletskoj utrci "Sv.Roko 2017." Loreni Šeremet srebro

Petra Lesar bila je korak do medalje i osvojila je 4. mjesto na 300 m u kategoriji 3. i 4. razreda (a ukupno je nastupilo 22 trkačice).

Slavonskobrodski veslači u Petrinji i Pokupskom

Za Lovrenčevo u Petrinji, potom rafting u Pokupskom.

Borbeno do samog kraja

U Splitu nogometaši NK Marsonia dobne skupine 2006. i mlađi, osvojili 2. mjesto.

Olimpik obranio naslove prvaka Hrvatske

Rijetko se događa da jedan klub postane prvak u sve tri kategorije, a još rjeđe da sve to obrani godinu kasnije no Brođanima je to uspjelo.

Juniori i kadeti Marsonije ekipni viceprvaci RH

Prvenstvo Republike Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama za kadete, juniore i seniore (sprint) održano je ovoga vikenda (4.-6. kolovoza 2017.) na zagrebačkom jezeru Jarun.