Pripreme Marse su skoro gotove, ostaje još „generalka“ i borba za ostanak na vrhu tablice može lagano krenuti
OBJAVLJENO: 15.02.2020 17:59

NK Marsonia, danas odigrao neriješeno protiv Čepina u zadnjoj domaćoj pripremnoj utakmici.

SLAVONSKI BROD- Danas na Stadionu uz Savu, NK Marsonia odigrao je svoju zadnju domaću pripremnu utakmicu protiv NK Čepina.

Gledali smo solidnu prijateljsku utakmicu koja je na kraju završila neodlučeno, rezultatom 1:1. Iako su gosti možda imali izglednije prilike, Marsa je imala terensku inicijativu i posjed lopte te pokazala svoju kvalitetu. Domaći su poveli u 18. minuti preko Jašarevića dok je za goste izjednačujući pogodak, pet minuta poslije, postigao Bungić.

Trener Marse, Braslav Ostojić prokomentirao je utakmicu, pohvalio svoje igrače na trudu i zalaganju na pripremama te rekao - Čvrsta, tvrda utakmica iza nas je. Čepin je dobra ekipa kao što to i pokazuje njihovo treća pozicija na tablici, tri boda iza nas. Dobro su vođeni, dobro stoje u bloku i dobro se kreću po terenu tako da je teško igrati protiv njih. No, čestitao bih svojim dečkima na borbi i trci pogotovo poslije ovog tjedna u kojem smo imali naporne treninge. Nismo izgubili i idemo dalje. Prijateljske utakmice i jesu mjesto gdje se isprobavaju neke stvari. Novi dečki su tu, svi će dobiti svoje minute. To su kvalitetni igrači, neki nisu malo duže igrali, tako da treba vremena da malo nadođu. Sad polako ćemo smanjivati i ići prema broju od trinaest, četrnaest dečki koji će igrati i biti bliže sastavu. Mislim da imamo odlične igrače, ali da li će biti i odličan tim, to nije do njih. Mi ćemo sve napraviti i posložiti da budemo što bolji pa će nastavak sezone pokazati da li smo uspjeli u tome. – rekao je Ostojić.