Prepune tribine danas u Slavonskom Brodu na završnici nogometnog Kupa Hrvatske za mlađe uzraste
OBJAVLJENO: 21.05.2019 19:40

NK Osijek odnio pobjedu u sve tri kategorije.

SLAVONSKI BROD- Na stadionu „Stanko Vlajnić-Dida“u Slavonskom Brodu danas se održala završnica Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe uzraste .
Pioniri, kadeti i juniori igrali su pred punim tribinama stadiona. Brođani su još jednom pokazali i dokazali da vole nogomet odnosno, sport, a Brod se ponovno dokazao kao dobar domaćin velikih sportskih događaja.

Gledatelji su mogli vidjeti totalnu dominaciju NK Osijeka u sva tri uzrasta. Prvo su osječki pioniri pobijedili pionire Hajduka rezultatom 3:2. Pogotke za Osijek postigli su Mikolčić i Avdejev dok su za Hajduk precizni bili Brkljača i Petrović uz autogol Botice.

U ogledu kadeta NK Lokomotive i NK Osijeka mreže su mirovale osamdeset minuta pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. U zadnjem krugu Luka Branšteter izvodi majstoriju te „panenkom“ donosi još jedan Kup Osječanima.

Utrećoj utakmici sastali su se juniori NK Osijeka i NK Lokomotive. Već u prvom poluvremenu, Osječani su riješili pitanje pobjednika golovima Todoroskog i Durdova. Iako su juniori Lokomotive u drugom poluvremenu imali terensku inicijativu i vršili stalni pritisak na protivnikov gol, do kraja su uspjeli samo smanjiti razultat na 3:1 golom Hujbera.

Tako je ova lijepa nogometna priča iz Slavonskog Broda završila totalnom dominacijom NK Osijeka čiji igrači su se vratili na Gradski Vrt s tri pehara.