Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 03.12.2017 20:00

Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom održan 5. šahovski turnir

U organizaciji ŠKI „KRALJ“, u prostorijama udruge Loco-Moto.

SLAVONSKI BROD- U organizaciji ŠKI „KRALJ“ danas je u prostorijama udruge Loco-Moto održan 5. po redu šahovski turnir povodom Medunarodnog dana osoba s invaliditetom na kojem je sudjelovalo 30 igrača iz tri županije.

Turnir se igrao u 7 kola tempom od 10 min po igraču a nakon napete borbe pobjednik turnira je na iznenađenje mnogih Nikola Matanović s 6.5 bodova(ŠK Brod). Drugo mjesto je osvojio prvi favorit turnira NM Mile Maras sa 6 bodova(ŠK VinaMarkota, Pleternica), a treće mjesto s 5 bodova MK Josip Soldo (ĐĐ Holding). Najbolji među kadetima je Stjepan Damjanović s 4.5 boda (ŠK Amater Strizivojna).

Organizator je najbolje plasirane seniore nagradio umjetničkim slikama koje su donirali brodski slikari