Portal Ebrod.net unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja,
kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

SHVAĆAM
Olimpiku čak 18 zlatnih medalja, najuspješniji Luka Lipovac i Leona Pavlešin
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 01.08.2018 06:14

Olimpiku čak 18 zlatnih medalja, najuspješniji Luka Lipovac i Leona Pavlešin

Održana je još jedna u nizu od međunarodnih regata.

Olimpiku čak 18 zlatnih medalja, najuspješniji Luka Lipovac i Leona Pavlešin

 

SLAVONSKI BROD- U organizaciji kajak kanu kluba "Sava" iz Bosanske Gradiške održana je još jedna u nizu međunarodnih regata, a koja je privukla 15 ekipa iz 5 država (Hrvatska, Srbija, Slovenija, Crna Gora i Bosna i Hercegovina).

Olimpikovci su nastupili bez nekoliko svojih sportaša, no to ih nije spriječilo da osvoje pehar za 2. mjesto iza domaćina KKK Sava, a ispred KKK Marsonia.

Pojedinačno su  pobjeđivali u čak 18 utrka, a posebno se istaknuo kadet Luka Lipovac sa 4 osvojene zlatne medalje i mlađa juniorka Leona Pavlešin sa također 4 osvojene zlatne.

 

    

Svakako vrijedi spomenuti da je za Leonu Pavlešin tražena posebna dozvola od organizatora da nastupi u kategoriji seniorki iako još nema napunjenih 15 godina. Leona je potvrdila sve svoje kvalitete i potencijal, te senzacionalno odveslala utrku i osvojila 1. mjesto u kategoriji seniorki ispred Brigite Bakić (Marsonia) i  Dunje Lipovac, koja je iako je vodila cijelu utrku na kraju osvojila 3. mjesto.

Pobjede po utrkama:

K-1 kadeti 500m
1. Luka Lipovac

K-2 kadeti 500m
1. L. Lipovac-N. Marić

K-4 kadeti 500m
1. L. Lipovac-N. Marić-A. Pavlešin-D. Orkić

K-1 kadetkinje 500m
1. Katja Vukoje

K-2 kadetkinje 500m
1. K. Vukoje-A. Orkić

K-4 mlađi juniori 500m
1. L. Lipovac-N. Marić-M. Veočić-N. Jukić

K-1 juniori 500m
1. Denis Folvarek

K-2 juniori 500m
1. M. Galetović-M. Veočić

K-4 juniori 500m
1. M. Galetović-D. Folvarek-M. Veočić-N. Jukić

K-1 juniorke 500m
1. Leona Pavlešin

K-2 juniorke 500m
1. L. Pavlešin-N. Pavlešin

K-1 seniori 500m
1. Marko Lipovac

K-2 seniori 500m
1. M. Lipovac-M. Galetović

K-1 seniorke 500m
1. Leona Pavlešin

K-2 seniorke 500m
1. D. Lipovac-N. Pavlešin

K-4 seniorke 500m
1. D. Lipovac-L. Pavlešin-N. Pavlešin-M. Orkić

Slijedi regata u Petrinji.

 

     

 

 


KKK Olimpik

Najčitanije
Sport
Najbolji uspjeh u klupskoj povijesti, MOK Marsonia u 1/8 finala KUP-a Hrvatske

Iza muškog odbojkaškog kluba "Marsonia" uspješan je vikend.

Najbolji uspjeh u klupskoj povijesti, MOK Marsonia u 1/8 finala KUP-a Hrvatske

Olimpik započeo pripreme za novu kajakašku sezonu

Veslaju, trče, plivaju, treniraju u teretani.

Olimpik započeo pripreme za novu kajakašku sezonu

U Osijeku, na finalu jesenske lige Slavonije i Baranje za mlađe uzraste brodski atletičari osvojili devet medalja

U utorak, 16.10., na stadionu "Gradski vrt" .

U Osijeku, na finalu jesenske lige Slavonije i Baranje za mlađe uzraste brodski atletičari osvojili devet medalja

Mario Sosnik pobjednik je tenis turnira za invalide

Turnir je održan u organizaciji Tenis kluba invalida „Kobra".

Mario Sosnik pobjednik je tenis turnira za invalide

Lucija Abramović  proglašena je najboljom seniorkom turnira, članovi Taekwondo kluba BROD ostvarili odlične rezultate

U subotu 13.10.2018 su članovi Taekwondo kluba BROD nastupili u Sloveniji na turniru 4. Gaiana Ljubljana Trophy.

Lucija Abramović proglašena je najboljom seniorkom turnira, članovi Taekwondo kluba BROD ostvarili odlične rezultate

Za brodske mlade atletičare četiri plasmana među tri najbolja u pojedinačnim kategorijama

U nedjelju 14.10. u Varaždinu je održano pojedinačno prvenstvo HALS-a (Hrvatska atletska liga sjever).

Za brodske mlade atletičare četiri plasmana među tri najbolja u pojedinačnim kategorijama