Odigran 21 .Novogodišnji cuger, najbolji Lovrić, Ivanović i Pavić
OBJAVLJENO: 06.01.2019 08:56

U organizaciji ŠK «Posavac» u Ruščici .

SLAVONSKI BROD/ RUŠČICA- U subotu je  upriličenotvoreni brzopotezni 21. Novogodišnji šahovski turnir (CUGER) «2019» na kojem je sudjelovalo 12 igrača .
Igrao se Berger sustav u 11 kola, 5 minuta po igraču , odigralo se 66 partija . Turnir je sudio i vodio državni šahovski sudac Mato Opačak sa zamjenikom Draganom Pavić CA.
1.mjesto i zlatnu medalju osvojio je majstorski kandidat Petar Lovrić 11 bodova iz ŠK Brod ,Sl. Brod,
2.mjesto i srebrenu medalju osvojio je prvokategornik Zoran Ivanović sa 10 bodova iz ŠK Posavac, Ruščica,
3.mjesto i brončanu medalju osvojio je Dragan Pavić 9 boda iz ŠK Posavac-Ruščica. Medalje je podijelio predsjednik kluba Mato Opačak.