Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 05.01.2017 15:00

U organizaciji ŠK «Posavac» u Ruščici.

Odigran 19 .Novogodišnji  cuger 2017.

SLAVONSKI BROD- U organizaciji ŠK «Posavac» u Ruščici odigran je u prvim danima 2017. godine  otvoreni brzopotezni 19. Novogodišnji šahovski turnir (CUGER) «2017» .Na turniru je sudjelovalo 11 igrača.
Igrao se Bergerov sustav 11 kola, 3 minuta + dodatak 2 sekunde po igraču , ukupno odigrano je 50 partija . Turnir je sudio i vodio Mato Opačak sa zamjenikom Zoranom Ivanović.
1.mjesto i zlatnu medalju osvojio je prvokategornik Zoran Ivanović7.5 bodova iz ŠK Posavac ,Ruščica,
2.mjesto i srebrenu medalju osvojio je drugokategornik Marko Vranjić sa 7.5 bodova iz ŠK Šahovnica,Garčin,
3.mjesto i brončanu medalju osvojio je Mato Opačak 7.5 bodova iz ŠKI Hvidra-Brod.