Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 17.05.2017 10:49

Od Ivice Olića poklon za limačiće Marsonie, komplet dresova kojeg će s ponosom nositi

Olić za mlade nogometaše iz Škole nogometa Marsonije.

SLAVONSKI BROD- Ivica Olić nije zaboravio svoj klub i njegove limačiće. Jučer je na stadion Marsonie stigla još jedna vrijedna donacij za ekipu limačića Škole nogometa. Riječ jeo garnituri dresova majicama za tening kao i originalni dres njegovog sadašnjeg kluba Munchen 1860.  Ovaj original dio je nagrade koja će biti uručena najboljoj ekipi nadolazećeg turnira, Marsonia kupa,   koji će se ove godine po peti puta održati u lipnju (17. i 18.).

/ip/

Na 9. atletskoj utrci "Sv.Roko 2017." Loreni Šeremet srebro

Petra Lesar bila je korak do medalje i osvojila je 4. mjesto na 300 m u kategoriji 3. i 4. razreda (a ukupno je nastupilo 22 trkačice).

Slavonskobrodski veslači u Petrinji i Pokupskom

Za Lovrenčevo u Petrinji, potom rafting u Pokupskom.

Borbeno do samog kraja

U Splitu nogometaši NK Marsonia dobne skupine 2006. i mlađi, osvojili 2. mjesto.

Olimpik obranio naslove prvaka Hrvatske

Rijetko se događa da jedan klub postane prvak u sve tri kategorije, a još rjeđe da sve to obrani godinu kasnije no Brođanima je to uspjelo.

Juniori i kadeti Marsonije ekipni viceprvaci RH

Prvenstvo Republike Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama za kadete, juniore i seniore (sprint) održano je ovoga vikenda (4.-6. kolovoza 2017.) na zagrebačkom jezeru Jarun.