Portal Ebrod.net unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja,
kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

SHVAĆAM
Novakoviću još jedna titula prvaka, Olimpiku dvostruki naslov
OBJAVLJENO: 13.04.2019 19:27

Novakoviću još jedna titula prvaka, Olimpiku dvostruki naslov

Na prvenstvu Hrvatske u maratonu za kategorije juniora i seniora.

Novakoviću još jedna titula prvaka, Olimpiku dvostruki naslov

 

SLAVONSKI BROD- Danas je u gradu Sisku održano još jedno Prvenstvo Hrvatske u maratonu za kategorije juniora i seniora.


Sve utrke su vožene na rijeci Kupi, a dionica se veslala kružno od rijeke Odre do rijeke Save.

Antun Novaković, već nekoliko godina naš najbolji kajakaš je danas potvrdio sve svoje kvalitete te doveslao do još jedne titule državnog prvaka.

Najugodnije iznenađenje je pripremila kadetkinja, Antonela Orkić koja je u konkurenciji juniorki uspjela doveslati do brončane medalje iako je bila uvjerljivo najmlađa u utrci.

Rezultati (svi pobjednici):

K-1 seniori
1. mjesto Antun Novaković, KKK Olimpik

C-1 seniori
1. mjesto Bruno Kumpez, KKK Matija Ljubek

K-1 seniorke
1. mjesto Anamaria Govorčinović, KKK Matija Ljubek
 
 
/kkko/
 

K-2 seniori
1. mjesto Samuel Lucić-Franjo Žnidarić, KKK Hrv. Kostajnica

K-1 juniori
1. mjesto Josip Lenac, KKK Matija Ljubek

C-1 juniori
1. mjesto Darko Erceg, KKK Marsonia

K-1 juniorke
1. mjesto Inga Karakaš, KKK Matija Ljubek

K-2 juniori
1. mjesto David Aračić-Denis Folvarek, KKK Olimpik

K-2 juniorke
1. mjesto Leona Pavlešin-Antonela Orkić, KKK Olimpik

Ekipno-seniori:
1. mjesto KKK Olimpik, Slavonski Brod
2. mjesto KKK Jarun, Zagreb
3. mjesto, KKK Matija Ljubek, Zagreb

Ekipno-juniori:
1. mjesto KKK Olimpik, Slavonski Brod
2. mjesto KKK Hrvatska Kostajnica
3. mjesto KKK Matija Ljubek, Zagreb

Za Olimpik su osim gore navedenih medalje još osvojili: 2. mjesto u K-2 seniori Marin Lipovac-Mario Ivić i 3. mjesto u K-1 seniori Marko Lipovac.

Nastupili su još: Mateo Cvijanović, Luka Lipovac, Mihael Veočić, Mihael Galetović, Dunja Lipovac, Katja Vukoje, Andrea Heđeš, Marija Velikanović, Karla Buhač i Miroslav Lipovac.

Slijedi kontrolno mjerenje kandidata za reprezentaciju u Zagrebu 20.4.
Najčitanije
Sport
Brigita Bakić proglašena je „Kraljicom Kayaka“

Bogat sportski vikend iza natjecatelja KKK „Marsonia“

Brigita Bakić proglašena je „Kraljicom Kayaka“

Svoje vještine najmlađi Brođani pokazali su na maloj sportskoj ljetnoj olimpijadi

Drugu godinu za redom Mala sportska škola organizator je ljetne olimipjade

Svoje vještine najmlađi Brođani pokazali su na maloj sportskoj ljetnoj olimpijadi

Stariji pioniri MNK Broda osvojili prvo mjesto na prestižnom međunarodnom turniru Futsal CUP Zagreb

Turnir je organizirao prvoligaš MNK Uspinjača Gimka iz Zagreba.

Stariji pioniri MNK Broda osvojili prvo mjesto na prestižnom međunarodnom turniru Futsal CUP Zagreb

Brodski karataši došli do kraja natjecateljske polusezone

U subotu 08. lipnja 2019. g. Brodski karataši nastupili su na 21. Bugojno Open i 11. Krk Kup 2019.

Brodski karataši došli do kraja natjecateljske polusezone

Na košarkaškom kampu koji stvara zvijezde i mladi Malik Ndiaye Cvijanović iz Slavonskog Broda

Ove će godine otvoriti svoja vrata za više od 250 mladih košarkaša.

Na košarkaškom kampu koji stvara zvijezde i mladi Malik Ndiaye Cvijanović iz Slavonskog Broda

Na velikom  turniru u Slavonskom Brodu okupljeno oko petsto djece, malih nogometaša i nogometašica

Pobjednici 7. Međunarodni turnir Josip Weber za najmlađe uzraste ŠNK Slavonija (2008.) i FK Sporting (2010).

Na velikom turniru u Slavonskom Brodu okupljeno oko petsto djece, malih nogometaša i nogometašica