Jedan od gorućih problema u Slavoniji je poljoprivreda i brojni problemi, kazala je Vukovac.
Ružica Vukovac: Kada bi Zakon o poljoprivrednom zemljištu bio kvalitetan i pošten, vrlo brzo bi se promijenile prilike na selu
Obilježavaje 84. obljetnice sibinjskih žrtava, Dan općine Sibinj i Dan osnovne škole Sibinjskih žrtava.
Humanitarnim koncertom u Sibinju započelo petodnevno obilježavanje Dana općine
Ceste su suhe, vidljivost mjestimično smanjena zbog magle.
Jutro s mrazom,ali ugrijati ćemo se tijekom dana, najavljuju sunčano
U Slavonskom Brodu okupili su se članovi i simpatizeri MOST-a.
Božo Petrov u Slavonskom Brodu komentirao: Ono što nam serviraju vladajući je vrijeđanje zdrave pameti
Grad Slavonski Brod i Zajednica sportskih udruga Grada Slavonskog Broda i ove su godine dodijelili priznanja najuspješnijim sportašima, sportašicama i sportskim udrugama u prethodnoj godini.
Dodijeljena priznanja najboljim sportašima, sportašicama i sportskim klubovima s područja grada u 2018. godini
Oprema za novorođenče vrijedna 5.000 kuna, koja uključuje krevetić, higijenske, kozmetičke i tekstilne proizvode, danas je stigla u još jednu brodsku obitelj.
Za prvo dijete u obitelji mladim brodskim roditeljima od Grada stigla velika pomoć, oprema u vrijednosti 5 tisuća kuna