Portal Ebrod.net unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja,
kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

SHVAĆAM
Na regati povodom Dana grada najviše medalja osvojili su kajakaši Olimpika, čak 13 zlata
OBJAVLJENO: 13.05.2019 14:01

Na regati povodom Dana grada najviše medalja osvojili su kajakaši Olimpika, čak 13 zlata

U organizaciji KKK Marsonia na turniru je sudjelovalo 14 ekipa s oko 150 sportaša.

 

SLAVONSKI BROD- Završena je još jedna tradicionalna regata u Slavonskom Brodu u organizaciji  KKK Marsonia, povodom Dana Grada..

Iako ekipnog plasmana ovaj puta nije bilo,  kajakaši KKK Olimpik osvojili su najviše zlatnih medalja na regati. 

Utrke su se održavale na 500m te na 2km.

REZULTATI (medalje po disciplinama):

K-1 seniori 500m
1. mjesto Marko Lipovac

K-1 seniori 2km
1. mjesto Marko Lipovac

K-1 seniorke 500m
1. mjesto Dunja Lipovac
2. mjesto Nataly Pavlešin

K-1 seniorke 2km
1. mjesto Dunja Lipovac
2. mjesto Nataly Pavlešin

K-1 juniori 500m
1. mjesto Denis Folvarek
2. mjesto David Aračić

K-1 juniori 2km
1. mjesto David Aračić
2. mjesto Denis Folvarek
3. mjesto Mihael Galetović

K-1 juniorke 2km
1. mjesto Leona Pavlešin
2. mjesto Katja Vukoje

K-1 mlađi juniori 500m
1. mjesto Mihael Galetović 
3. mjesto Leon Matičević

K-1 mlađe juniorke 500m
1. mjesto Leona Pavlešin
3. mjesto Katja Vukoje

K-1 kadeti 500m
2. mjesto Luka Lipovac
3. mjesto Noa Marić

K-1 kadeti 2km
1. mjesto Luka Lipovac

K-1 kadetkinje 500m
1. mjesto Antonela Orkić

K-1 kadetkinje 2km
1. mjesto Antonela Orkić

MK-1 mlađi kadeti 500m
1. mjesto Antonio Pavlešin

MK-1 škola kajaka - dječaci 500m
3. mjesto Patrik Brekalo

Medalje za poticaj kao sudionici škole kajaka dobili su još: Mihael Pavlešin, Adrijan Ružić i Lana Katinić.

Nastup za klub su zabilježili još: Leon Katinić, Fran Holjevac, Elena Marić, Nina Knežević, David Orkić, Manda Orkić i Mihael Veočić.

Na ovogodišnjoj regati je nastupilo 14 ekipa sa oko 150 sportaša.

Našu ekipu je danas uspješno vodio trener Vedran Božić.

 

 

 

foto: Tomislav Lačić

/kkko/

Najčitanije
Sport
Prepune tribine danas u Slavonskom Brodu na završnici nogometnog  Kupa Hrvatske za mlađe uzraste

NK Osijek odnio pobjedu u sve tri kategorije.

Prepune tribine danas u Slavonskom Brodu na završnici nogometnog Kupa Hrvatske za mlađe uzraste

Mihael, Borna, Nikola i Antonio zlatni u Splitu

Nastup Brođana bio je uspješan, a osvojeno je šest odličja.

Mihael, Borna, Nikola i Antonio zlatni u Splitu

Atletičari AK Marsonije uspješno nastupili na atletskom mitingu u Osijeku

Brodski atletičari su nastupili sa 9 natjecatelja u različitim kategorijama.

Atletičari AK Marsonije uspješno nastupili na atletskom mitingu u Osijeku

Ines prvakinja Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze, s Mazatoricama Ivanom i Ankicom, ekipno treće, pehar je u rukama

Svi trkači su morali proći jako zahtjevnu stazu u dužini od 37 kilometara koja je u svojim zavojima i brdima skrivala 1600 metara visinske razlike.

Ines prvakinja Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze, s Mazatoricama Ivanom i Ankicom, ekipno treće, pehar je u rukama

Tomislav Gym ostvario svoja očekivanja na 9. otvorenom prvenstvu grada Slavonskog Broda u kickboxingu

Slavonski Brod je ugostio natjecatelje iz 7 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Tomislav Gym ostvario svoja očekivanja na 9. otvorenom prvenstvu grada Slavonskog Broda u kickboxingu

Žene su igrale odbojku na rekreativnom turniru povodom Dana grada, pobjedu odnijele domaće snage

Međunarodni ženski rekreativni odbojkaški turnir na kojem su ove godine nastupile 4 ekipe.

Žene su igrale odbojku na rekreativnom turniru povodom Dana grada, pobjedu odnijele domaće snage