Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 16.04.2017 10:59

Na maratonu 7 medalja za KKK „Marsonia“

Na Državnom prvenstvu u maratonu u kajaku i kanuu na mirnim vodama u Sisku.

SLAVONSKI BROD- Sportaši Marsonije nastupili su na Državnom prvenstvu u maratonu u kajaku i kanuu na mirnim vodama u Sisku. Državno prvenstvo prvi je put održano na Kupi u Sisku, a organizirali su ga Hrvatski kajakaški savez i Kajak kanu klub „Odra“ Sisak. U pratnji sportaša Marsonije bili su treneri Igor Krajina i Ivan Erceg te predsjednik Zdenko Jambrešić. Na natjecanju je nastupilo 11 klubova, a vožene su utrke u kajaku jednosjedu i dvosjedu te kanuu jednokleku i dvokleku na dionicama od 5km (kadeti), 15km (juniori) i 20km (seniori).

KKK „Marsonia“ predstavljalo je 16 natjecatelja – 4 kadeta, 11 juniora i 1 senior. Medaljama su se okitili kadeti Domagoj Babić (K-1, srebro), Ivan Fran Arar (K-1, bronca) i Hana Ćerić (K-1, bronca), juniori Darko Erceg (C-1, srebro), Vanesa Tot (K-1, srebro) i Inga Karakaš (K-1, bronca) te senior Ivan Erceg (C-1, bronca). Juniori Marsonije osvojili su treće mjesto u ekipnom poretku. Čestitke svim natjecateljima koji su izveslali maratonske dionice i svim osvajačima medalja!