Mlađi juniori brodskog TKD klub „Alfa Brod“ u velikoj konkurenciji uspjeli osvojiti medalju
OBJAVLJENO: 18.11.2019 08:25

Mlade Alfe odličnu u Zreču.

Mlađi juniori brodskog TKD klub „Alfa Brod“  u velikoj konkurenciji uspjeli osvojiti medalju

SLAVONSKI BROD- Protekli vikend u Zreču (Slovenija) održan je međunarodni ITF A-1 turnir na kojem je nastupilo 500 natjecatelja iz 12 država i 34 kluba.
Brodski TKD klub „Alfa Brod“ nastupio je s tri mlađa juniora i sva trojica su u vrlo velikoj i žestokoj konkurenciji uspjeli osvojiti medalju.
NOA REPIĆ – 1. mjesto forme žuti pojas. Na svom drugom natjecanju ponavlja uspjeh i ponovno osvaja zlatnu medalju.
LEON ŽAJGAR - 2. mjesto -50 kg. Leon ima tri vrlo zahtjevne borbe gdje je morao dati doslovno sve od sebe kako bi došao u finale. U polufinalu stiže prednost protivnika i prekreće borbu u svoju korist. Finale žestoka borba gdje gubi borbu za samo jedan bod.
STJEPAN ANDRIĆ - 3. mjesto -70 kg. Stjepan po prvi puta nastupa u mlađim juniorima. Na njegovu žalost u polufinalu radi borbu protiv odličnog i iskusnog Bugara, gdje daje sve od sebe zadavši ali i primivši dosta udaraca. U drugoj rundi Bugar svojim iskustvom smiruje tempo i odvodi borbu u svoju korist a kasnije i osvaja kategoriju. Za prvi nastup u mlađim juniorima nema se što prigovoriti.
Ovu mladu i borbenu ekipu vodili su Adam Hercog i Robert Katušić.
Za ovu godinu Alfe su završili natjecateljsku sezonu ali nastavljaju rad do kraja godine kada će biti kratka pauza.