Mladi brodski rukometaši Marko Bajan i Šimun Marić, na najvećem rukometnom turniru u Švedskoj
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 07.07.2018 16:55

Članovi Rukometnog kluba Brod.

SLAVONSKI BROD- Završio je najveći rukometni turnir na svijetu za mlade Partille Cup u Goteborg, Švedska.
Selekcija Slavonije SLAVONIA HT se natjecala u dvije kategorije U11 (2007 godište) i U14 (2004 godište).
Dječaci U11 u konkurenciji 39 ekipa u finalu su pobjedili PPD Zagreb 8:7.

Dječaci U14 u konkurenciji 97 ekipa u četvrtfinalu su izgubili u produžetku (pravilom zlatnog gola) od ekipe iz Danske i osvojili 5. mjesto.
- U tom godištu igrala su naša dva dječaka Marko Bajan i Šimun Marić, čime smo mi kao klub i škola rukometa Dejan Krtolica vrlo ponosni.- poručuju iz RK Brod.

izvor: rk brod

Slavonskom Brodu na rijeci Savi je održano 3. kolo Kupa Republike Hrvatske u kajaku i kanuu na mirnim vodama

Organizirao KKK Olimpik.

Zlatna lopta u rukama, a tuga u očima

Medalje oko vrata, navijačka pjesma i prolom oblaka.

Sportašima Marsonije 6 zlata na 3. utrci Kupa RH u Slavonskom Brodu

Na trećoj utrci Kupa RH u organizaciji slavonskobrodskoga Kajak-kanu kluba Olimpik.

Mandžo, čovjek za najveće utakmice. Dobro došao, Perišiću

Pepu ni Simeonu nije bio dovoljno dobar, Daliću i nama je, zato je Hrvatska u finalu SP-a.

Osam članova Olimpika nastupilo na Europskom prvenstvu

Završilo je usuđujemo se reći najzahtjevnije natjecanje u dosadašnjim karijerama naših sportaša.