Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 13.11.2017 18:57

Mladi brodski plivači i plivačice mogu biti zadovoljni rezultatima na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli

Klub je po medaljama osvojio 5 mjesto dok je po bodovima osvojio 9 mjesto od 24 kluba.

SLAVONSKI BROD- PK Marsonia nastupio je 11.11.2017. na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli "SAMIR ĆIRAK ĆIRO 2017" sa 16 plivačica i plivača.
Na mitingu je nastupilo 24 kluba iz Hrvatske, BiH, Srbije, Mađarske sa 336 plivača.
PK Marsonia sa svojim plivačima osvojio je ukupno 15 medalja (9 zlatnih, 4 srebrne i 2 bronce ) i dva pehara za najbolji ostvareni bodovni rezultat po FINA bodovima.