Portal Ebrod.net unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja,
kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

SHVAĆAM
Mladi brodski plivači i plivačice mogu biti zadovoljni rezultatima na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 13.11.2017 18:57

Mladi brodski plivači i plivačice mogu biti zadovoljni rezultatima na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli

Klub je po medaljama osvojio 5 mjesto dok je po bodovima osvojio 9 mjesto od 24 kluba.

Mladi brodski plivači i plivačice mogu biti zadovoljni rezultatima na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli

 

SLAVONSKI BROD- PK Marsonia nastupio je 11.11.2017. na 22. međunarodnom plivačkom mitingu u Tuzli "SAMIR ĆIRAK ĆIRO 2017" sa 16 plivačica i plivača.
Na mitingu je nastupilo 24 kluba iz Hrvatske, BiH, Srbije, Mađarske sa 336 plivača.
PK Marsonia sa svojim plivačima osvojio je ukupno 15 medalja (9 zlatnih, 4 srebrne i 2 bronce ) i dva pehara za najbolji ostvareni bodovni rezultat po FINA bodovima.
Alka Lulić i Domagoj Prpić.
Klub je po medaljama osvojio 5 mjesto dok je po bodovima osvojio 9 mjesto od 24 kluba.
Medalje su osvojili.
ZLATO

50m Slobodno - Domagoj PRPIĆ 0:38.41

50m Leđno - Domagoj PRPIĆ 0:45.38

50m Leptir - Domagoj PRPIĆ 0:45.66

100m Mješovito - Domagoj PRPIĆ 1:38.80

50m Leđno - Lucija KNEŽEVIĆ 0:44.56

50m Prsno - Alka LULIĆ 0:47.54

100m Prsno - Alka LULIĆ 1:44.99

50m Leptir - Lucija KNEŽEVIĆ 0:41.43

100m Leptir - Lucija KNEŽEVIĆ 1:32.26

 

SREBRO

50m Leđno - Bono PEIĆ 0:49.68

50m Slobodno - Alka LULIĆ 0:37.96

100m Leđno - Dora MIKIĆ 1:46.55

100m Mješovito - Alka LULIĆ 1:34.45

 

BRONZA

50m Slobodno - Lucija KNEŽEVIĆ 0:38.33

100m Mješovito - Lucija KNEŽEVIĆ 1:36.43

 

Na natjecanju su po prvi put nastupili Anđela Kos, Helena Kravat, Ana Ivančević, Lana Drašković, Hana Jašarević, Ema Rajković, Karlo Abramović, Neo Stanković, Bruno Čičić te stariji plivači Alka Lulić, Lucija Knežević, Larisa Šljivarić, Dora Mikić, Lara Nenadović, Domagoj Prpić.

 

 

 

/pkm/

Najčitanije
Sport
Najbolji uspjeh u klupskoj povijesti, MOK Marsonia u 1/8 finala KUP-a Hrvatske

Iza muškog odbojkaškog kluba "Marsonia" uspješan je vikend.

Najbolji uspjeh u klupskoj povijesti, MOK Marsonia u 1/8 finala KUP-a Hrvatske

Olimpik započeo pripreme za novu kajakašku sezonu

Veslaju, trče, plivaju, treniraju u teretani.

Olimpik započeo pripreme za novu kajakašku sezonu

U Osijeku, na finalu jesenske lige Slavonije i Baranje za mlađe uzraste brodski atletičari osvojili devet medalja

U utorak, 16.10., na stadionu "Gradski vrt" .

U Osijeku, na finalu jesenske lige Slavonije i Baranje za mlađe uzraste brodski atletičari osvojili devet medalja

Mario Sosnik pobjednik je tenis turnira za invalide

Turnir je održan u organizaciji Tenis kluba invalida „Kobra".

Mario Sosnik pobjednik je tenis turnira za invalide

Lucija Abramović  proglašena je najboljom seniorkom turnira, članovi Taekwondo kluba BROD ostvarili odlične rezultate

U subotu 13.10.2018 su članovi Taekwondo kluba BROD nastupili u Sloveniji na turniru 4. Gaiana Ljubljana Trophy.

Lucija Abramović proglašena je najboljom seniorkom turnira, članovi Taekwondo kluba BROD ostvarili odlične rezultate

Za brodske mlade atletičare četiri plasmana među tri najbolja u pojedinačnim kategorijama

U nedjelju 14.10. u Varaždinu je održano pojedinačno prvenstvo HALS-a (Hrvatska atletska liga sjever).

Za brodske mlade atletičare četiri plasmana među tri najbolja u pojedinačnim kategorijama