Marsonia pobjedom u Kupu BPŽ-e završila, na kraju, ipak uspješnu sezonu
Sb portal - EBROD.net
OBJAVLJENO: 09.06.2018 21:40

Obzirom na sve što se dogodilo, crno-bijelima možemo samo čestitati i poželjeti još više uspjeha dogodine.

SLAVONSKI BROD/ ORIOVAC- U finalu Županijskog kupa, danas u Oriovcu, sastali su se NK Marsonia i NK Sloga iz Nove Gradiške. Marsa je bila uspješnija i osvojila Kup rezultatom 3:1.

Crno-bijeli su sve napravili u prvom poluvremenu. Precizni su bili, dvaput Sivrić, u 12. i 25. minuti, te Bundavica u 36. minuti. Rezultatom od 3:0 otišlo se u svlačionicu na poluvremenu. U drugom dijelu nogometaši Sloge su samo uspjeli ublažiti poraz golom Bungića u 71. minuti.
Sudačkim zviždukom na kraju utakmice počelo je slavlje Marsinih dečki. Na kraju ove, po svemu neobične sezone, zaslužili su dečki malo se i proveseliti i proslaviti. Mi im samo možemo čestitati i poželjeti uspješniju i sretniju sljedeću.

Bit ćemo opet uz crno-bijele kraj Save i dogodine, ali prije toga i u pretkolu Kupa Hrvatske u koje su se plasirali kao finalisti Županijskog kupa.